مدیر کل زندانهای استان گیلان: مشارکت در کارگروهی، بهره وری و افزایش راندمان کاری، در اولویتهای سازمانی موثر است
مدیر کل زندانهای استان گیلان: مشارکت در کارگروهی، بهره وری و افزایش راندمان کاری، در اولویتهای سازمانی موثر است
خزر: ارایه راهکارهای موثر در پیشبرد اهداف سازمانی در مشارکت جمعی کارکنان شکل می گیرد ، ارتباطات سازنده ، پیشنهادات موثر در زمینه کاری میتواند اهداف را در شکل گیری بهتر برای رسیدن به تعهد مقاصد مشترک شکل دهد.

ه گزارش خزرآنلاین، محمدی اصل مدیر کل زندانهای استان گیلان در بازدید های سرزده از زندانهای تابعه استان با اشاره به مشارکت در کارگروهی در اهداف سازمانی گفت : ارایه راهکارهای موثر در پیشبرد اهداف سازمانی در مشارکت جمعی کارکنان شکل می گیرد ، ارتباطات سازنده ، پیشنهادات موثر در زمینه کاری میتواند اهداف را در شکل گیری بهتر برای رسیدن به تعهد مقاصد مشترک شکل دهد.

محمدی اصل برنامه های اصلاحی و تربیتی را یکی از مواردی دانست که با نوآوری هر چه بهتر می تواند اوقات فراغت مددجویان را در بازگشت سعادتمندانه مددجویان به جامعه شکل دهد ، وی برگزاری آموزه های دینی در زندانها را نقش مهمی در تغییر راه و روش زندگی مددجویان ذکر کرد و گفت : آشنایی هر چه بیشتر زندانیان با زندگی ائمه اطهار ( ع ، به عنوان مهم ترین راهکار اصلاح و تربیت است و راهی برای خروج زندانیان از بسیاری از مشکلات موجود، است.

مدیر کل زندانهای گیلان آموزش کلاسیک در زندانهای گیلان را یکی دیگر از برنامه های اصلاحی و تربیتی دانست که از مقطع نهضت سوادآموزی تا دانشگاه است و تاثیر مستقیم در ارتقای معلومات ، دانش و توانمندی زندانیان دارد که باعث کاهش جمعیت کیفری و تحولی برای وی و حتی خانواده او بوجود خواهد آورد و همین را می توان یکی از بارزترین موثرترین کاهش جمعیت کیفری بیان کرد.

وی در پایان با بیان اینکه با تمام توان اولویت های سازمانی را با مشارکت جمعی ، اتحاد و پشتکار در زمینه های اصلاحی و تربیتی و اشتغال را توسعه خواهیم داد و با استفاده از پتانسیل های موجود تا زمینه بازگشت سعادتمندانه مددجویان را جامعه فراهم کنیم به سخنان خود پایان داد.

شایان ذکر است در بازدیدهای سرزده محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان در زندانهای تابعه با بیش از ۲۰۰ زندانی دیدار چهره به چهره برگزار نمود.

بیشتر بخوانید:
از «شایعه» تمساح در پایتخت تا «حقیقت» گاندو در سیستان