مدیر کل زندان‌های گیلان خبر داد: آزادی ۱۲ نفر از زندانیان ضیابر به همت خواننده سرشناس
مدیر کل زندان‌های گیلان خبر داد: آزادی ۱۲ نفر از زندانیان ضیابر به همت خواننده سرشناس
خزر: مدیرکل زندان‌های گیلان گفت: ۱۲ نفر از زندانیان در زندان ضیابر به کمک محسن چاووشی خواننده سرشناس کشور به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

به گزارش خزرآنلاین، به همت هنرمند موسیقی محسن چاووشی، خیرین و انجمن حمایت زندانیان صومعه‌سرا و فومن زمینه آزادی ۱۲ نفر از زندانیان مهیا و طی مراسمی زندانیان به آغوش خانواده‌های‌شان بازگشتند.

در حاشیه این مراسم محمدی اصل مدیرکل زندان‌های گیلان ضمن تشکر از این حرکت جهادی و تقدیر از هنرمند موسیقی در آزادی ۱۲ نفر از زندانیان ندامتگاه غرب گیلان، گفت: ما با تمام وجود از پتانسیل هایی که بتوانند در حرکت‌های جهادی مختلف کمکی در راه اعتلای سنگر اصلاح و تربیت داشته باشد را با تمام وجود پذیراییم و همچنین ما می‌توانیم با کمک خیرین ایثارگر و دلسوز در بخش‌های مختلف مخصوصا در توانمندسازی و اشتغال مددجویان در پویاسازی این قشر از جامعه و مخصوصا خانواده های آنان موفق‌تر عمل کنیم.

وی برگزاری نشست‌های تخصصی فصلی با حضور کارشناسان را در راستای پویایی، ایجاد فرهنگ‌سازی، چگونگی شناسایی ظرفیت‌های قانونی را در راستای ایجاد پویایی هر چه بیشتر در سایه تعامل، همکاری، ارتباط متقابل، کارایی با ادارات، نهادها و خیرین را یکی از اهداف مهم در زمینه حمایت زندانی و خانواده آنان بیان کرد.

لازم بذکر است مبلغ ۱/۰۶۰/۰۰۰/۰۰۰  ریال توسط خیر هنرمند موسیقی محسن چاووشی اهدا شد.

بیشتر بخوانید:
رد طرح مجلس برای پرداخت یارانه کالاهای اساسی