وقتی مدیری به جای عذرخواهی‌، طلبکار می شود!
وقتی مدیری به جای عذرخواهی‌، طلبکار می شود!
خزر: ناظر گمرکات گیلان از نحوه اطلاع رسانی پلیس انتقاد می کند و می گوید فرد بازداشتی مدیر ارشد نبوده و پلیس اقتصادی شتاب زده عمل کرده و اطلاعات نادرستی به رسانه ها داده!

به گزارش خزرآنلاین، جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان خبر از بازداشت یک مدیر گمرک گیلان به علت دریافت رشوه چند میلیاردی توسط پلیس امنیت اقتصادی می دهد.

آن وقت ناظر گمرکات گیلان از نحوه اطلاع رسانی پلیس انتقاد می کند و می گوید فرد بازداشتی مدیر ارشد نبوده و پلیس اقتصادی شتاب زده عمل کرده و اطلاعات نادرستی به رسانه ها داده!

ببینید! این به اصطلاح ناظر به جای اینکه از ضعف نظارت خود عذرخواهی کند و پاسخگوی عملکرد زیرمجموعه خود باشد، از پلیس انتقاد می کند که چرا گفته ای مدیر ارشد و فرد بازداشتی مدیر ارشد نبوده؟!

اصلا فرد بازداشتی مدیر ارشد باشد یا نباشد، چه فرقی می کند؟ مگر مدیران ارشد از مریخ آمده اند؟! آن ها هم روزگاری از همین مدیران پایین دستی بوده اند! شما پاسخگوی عملکرد زیردستان خود باش!

اگر دادگاه ها مدیران بالادستی را در چنین مواردی مجاب به پاسخگویی نمایند، دیگر شاهد چنین رویه ای نخواهیم بود که مدیری به جای عذرخواهی، طلبکار هم باشد، آن هم از پلیس!

در شرایطی که انتشار خبر اختلاس های ریز و درشت اعتماد عمومی را خدشه دار کرده، همین فعالیت های پلیس اقتصادی و انتشار اخبار موفقیت های آنان است که حال مردم را خوب می کند.