مراسم اختتامیه همایش ایمپلنتولوژی ایران با همکاری جامعه علمی دندانپزشکی ایران شعبه گیلان برگزار شد
مراسم اختتامیه همایش ایمپلنتولوژی ایران با همکاری جامعه علمی دندانپزشکی ایران شعبه گیلان برگزار شد
خزر: پس از پایان همایش ایمپلنتولوژی، دکتر اژدادی به نمایندگی از هیئت مدیره جامعه علمی دندانپزشکی ایران شعبه گیلان بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد.

به گزارش خزرآنلاین، پس از پایان همایش ایمپلنتولوژی، دکتر اژدادی،به نمایندگی از هیئت مدیره جامعه علمی دندانپزشکی ایران شعبه گیلان بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد.

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست

از همه همکاران عزیز و دندانپزشکان محترمی که با حضورشون در برگزاری موفقیت‌آمیز ششمین همایش ایمپلنتلوژی که حاصل همدلی، همفکری و کار گروهی بین جامعه علمی دندانپزشکی ایران (شعبه گیلان) و انجمن ایمپلنتلوژی ایران و دانشگاه علوم پزشکی گیلان بود تشکر و قدرانی داریم .

از ریاست محترم جامعه علمی دندانپزشکی ایران جناب آقای دکتر تاجرنیا که این اعتماد را به جامعه علمی دندانپزشکی گیلان داشتن و امکان برگزاری این همایش و سمپوزیوم را فراهم آورده اند سپاسگزارم.

از مسئول کمیته علمی این سمپوزیوم جناب استاد متوسلی که با همراهی همیشگی و همکاری با اساتید دانشگاه دندانپزشکی گیلان جهت تولید و اشاعه علم تلاش کردند، از ریاست سمپوزیوم جناب آقای دکتر اصفهانی زاده و جناب مهندس دردایی جهت هماهنگی و برگزاری این همایش تلاش های بی‌وقفه و خستگی ناپذیر داشتند ؛ در کمال احترام و به رسم ادب و اخلاص خدمت این عزیزان خسته نباشید و خداقوت عرض نموده.

همچینن از معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، معاونت غذا و داروی استان گیلان، کمیته دانشجویی و خانم رنجبر که با ما در این سه روز همکاری خالصانه و زحمات بی شائبه داشتن، کمال تشکر و قدردانی را دارم و در پایان سلامتی و سربلندی روزافزون از درگاه خداوند متعال خواهان و خواستارم .
شور شیرین خاطرات تلاش ‌های شما همواره در جامعه علمی دندانپزشکی گیلان که در جای جای آن اثر قدم‌های پشتکار و همت شما بر آن موج می‌زند به یادگار خواهد ماند .

 

این برنامه ۳ روزه با همکاری انجمن ایمپلنتولوژی ایران، جامعه علمی دندانپزشکی ایران شعبه گیلان و دانشکده دندانپزشکی گیلان برگذار شد .

این برنامه با ۱۸ سخنرانی در پنل های اصلی با ۷ کارگاه در دولایو سرجری به تبادیل علم و دانش پرداختند
۱۳ اسپانسر از این برنامه حمایت میکردند .

ریاست محترم جامعه دندانپزشکی ایران شعبه گیلان به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه دوستان و همکاران عزیز درزمینه پیشبرد اهداف در برگذاری این همایش تقدیم می‌دارم.

از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت،
تداوم حضور و تاثیر شما دوستان و همکاران عزیز را در مجموعه مسئلت دارم.

دکتر اژدادی
به نمایندگی از هیئت مدیره جامعه علمی دندانپزشکی ایران شعبه گیلان