مردم لنگرود یک ساله شهردار ندارند!
مردم لنگرود یک ساله شهردار ندارند!
خزر: شهرداری لنگرود طی یک سال گذشته با سرپرست اداره شده و این شهر مهم در شرق استان گیلان هنوز نتوانسته ثبات گذشته را پیدا کند.

به گزارش خزرآنلاین،️ تدبیر شرق نوشت: شهرداری لنگرود طی یک سال گذشته با سرپرست اداره شده و این شهر مهم در شرق استان گیلان هنوز نتوانسته ثبات گذشته را پیدا کند.

❗️با شروع به کار شورای شهر جدید تاکنون دو شهردار انتخاب شده که اولین انتخاب پس از مدتها انتظار مورد تایید وزارت کشور قرار نگرفت و در دومین قدم هم تاکنون شورای لنگرود نتوانسته شهردار منتخب خود را بر مسند بنشاند.

❗️مدیریت شهری لنگرود که طی دوره های گذشته توانسته بود عملکرد مثبتی از خود به جای بگذارد ، در این دوره جدید هنوز نتوانسته حتی یک شهردار مورد قبول وزارت کشور انتخاب کند و در حالی که تا شروع سال جدید چیزی نمانده هنوز در بلاتکلیفی بسر می‌برد.

❗️سوال اساسی از شورای این شهر اینست که چرا با وجود اهمیت بالای جایگاه مدیریت شهری و نقش شهردار در توسعه شهری این فرصت طلایی را از دست داده و سال ۱۴۰۰ با سرپرست اداره شده است؟

❗️دلیل مقاومت شورای شهر برای انتخاب مجدد یک شهردار واجد شرایط چیست و با توجه به شنیده ها که منتخب قبلی هنوز موفق به اخذ تاییدیه نشده این شهر همچنان بلاتکلیف است.

❗️و سوال مهمتر اینکه مردم شهر از خود می‌پرسند نقش محمد نژاد نماینده این شهرستان در تعاملات استانی و ملی چگونه است و در حالیکه اکثریت شهرهای مهم استان، شهرداران شروع به کار کرده‌اند شهرستان لنگرود هم در مرکز و هم در شهر چاف و چمخاله با سرپرست اداره می شوند.