مسئولان از امکانات و توان انسانی بسیج و سپاه قدس گیلان نهایت استفاده را کنند
مسئولان از امکانات و توان انسانی بسیج و سپاه قدس گیلان نهایت استفاده را کنند
خزر: به گفته فرمانده سپاه قدس گیلان پسماند، فاضلاب، ترافیک رشت، کارخانه‌های نیمه تعطیل مهم‌ترین مشکلات استان هستند که اعظم آنان در شهرستان رشت وجود دارد ولی باید به شهرداری و دولت برای حل مشکلات کمک کرد.

به گزارش خزرآنلاین، فرمانده سپاه قدس گیلان در دیدار با استاندار گیلان با تبریک روز بسیج دانش‌آموزی اظهار کرد: انقلاب اسلامی استحکام و استقلال و وحدت خود را مدیون خون پاک شهیدانی همچون حسین فهمیده است.

سردار محمد عبدالله‌پور با بیان اینکه دولت جدید بارقه امید را در دل مردم ایجاد کرده است، گفت: با روی کار آمدن دولت جدید امیدهای زیادی در دل مردم ایجاد شد زیرا مردم به مدیریت جریان ولایتموار بسیار امیدوار هستند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور بیان کرد: در نظام ولایی و بر مبنای اسلام تمامی مشکلات عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی قابل است که نمونه بارز آن را در حوزه دفاعی، نظامی و امنیتی شاهد بودیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان تنها راه حل مشکلات کشور را توجه به مدیریت جهادی دانست و افزود: کشور در حوزه اقتصادی دارای مشکلات عدیده‌ای است ولی اگر به مانند عرصه دفاعی و نظامی به توصیه‌های مقام معظم رهبری توجه و از ظرفیت جوانان استفاده می‌شد بسیاری از مشکلات تاکنون حل شده بود ولی برخی از مسوولان تاکنون حتی یکبار هم به برخی از مناطق صعب‌العبور حضور پیدا نکرند.

عبدالله‌پور با تاکید بر لزوم اهتمام مسوولان به شعار ما می‌توانیم، تصریح کرد: شعار جریان انقلاب ما می‌توانیم است زیرا هرجه موفقیت در کشور وجود دارد به دلیل استفاده از ظرفیت جوانان است چون مقام معظم رهبری اعتماد به ویژه‌ای به جوانان دارد.

وی با بیان اینکه انقلابی‌گری باید در بین مدیران استان وجود داشته باشد، گفت: اعتقاد به مبانی اسلام، توجه به استقلال و استحکام کشور، عدم وابستگی به بیگانه، حساسیت در مقابل طرح‌های دشمن و تقوای دینی و سیاسی مهم‌ترین ویژگی‌های انقلابی‌گری از نگاه مقام معظم رهبری است.

به گفته فرمانده سپاه قدس گیلان پسماند، فاضلاب، ترافیک رشت، کارخانه‌های نیمه تعطیل مهم‌ترین مشکلات استان هستند که اعظم آنان در شهرستان رشت وجود دارد ولی باید به شهرداری و دولت برای حل مشکلات کمک کرد.

عبدالله‌پور با تاکید بر اینکه استفاده از ظرفیت بسیج باعث موفقیت در بسیاری از حوزه‌ها می‌شود، افزود: گیلان در تزریق واکسن کرونا در کشور دارای رتبه نخست بوده و این امر به لطف استفاده از ظرفیت در انجام واکسیناسیون و در غالب طرح شهید سلیمانی محقق شده است.

وی سپاه و بسیج را سرباز خادم مردم در کشور دانست و تصریح کرد: سپاه چشم طمع به هیج جایگاهی نداشته و تا پای جان سرباز مردم، انقلاب و ولی‌فقیه بوده و حاضریم برای سربلندی اسلام بارها کشته شده و زنده شویم لذا از مسوولان درخواست دارم از امکانات و توان انسانی بسیج و سپاه قدس گیلان نهایت استفاده را کنند.

بیشتر بخوانید:
به طرح شفافیت آرا رای مثبت دادم/ آقای رئیسی را در جریان مشکلات گیلان قرار دادیم