مسئولان ستادهای آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های گیلان منصوب شدند
مسئولان ستادهای آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های گیلان منصوب شدند
خزر: سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به حمایت این شورا از آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو گفت: مسئولان ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های گیلان از سوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی منصوب شدند.

به گزارش خزرآنلاین، سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به حمایت این شورا از آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو گفت: مسئولان ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های گیلان از سوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی منصوب شدند.

سیاوش آقاجانی بابیان اینکه آیت‌الله رئیسی گزینه موردحمایت این شورا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ است اظهار داشت: مسئولان ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های گیلان از سوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی منصوب شدند.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان وحدت را عامل موفقیت جریان انقلابی در انتخابات پیش‌رو دانست و ابراز داشت: امروز کشور به فردی متعهد، کارآمد، انقلابی، دغدغه‌مند، عمل‌گرا و با برنامه نیاز دارد تا خود را از مردم بداند و برای رفع مشکلات کشور از تمام توان و ظرفیت خود استفاده کند.

وی با اشاره اقبال عمومی جامعه در حمایت از آیت‌الله رئیسی تصریح کرد: عملکرد مثبت و اثرگذار آیت رئیسی در قوه قضائیه و تحقق عملی مبارزه با فساد و راه‌اندازی مجدد کارخانجات تعطیل شده کشور نویدبخش آن است که تشکیل دولت ایشان بتواند زمینه رونق تولید و بهبود وضعیت اقتصادی را در کشور ایجاد کند.

آقاجانی بابیان اینکه امروز برخی از کاندیدا در حالی مدعی داشتن برنامه رفع مشکلات کشور هستند که نه‌تنها در ایجاد وضع موجود نقش داشتند بلکه دولت آینده آن‌ها نیز با حضور افرادی ناکارآمد فعلی مدیریت می‌شود گفت: اینکه معتقدیم نباید دولت سوم روحانی تکرار شود به این دلیل است که مردم دیگر تحمل فشارهای اقتصادی بیشتر را ندارند و روی کار آمدن افرادی با تفکر مشابه دولت‌های یازدهم و دوازدهم خسارت محض برای مردم و کشور است.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با دعوت از عموم فعالان سیاسی و اجتماعی جریان انقلاب جهت حمایت از آیت‌الله رئیسی و تلاش برای تشکیل دولت مردمی خاطرنشان کرد: امروز تمامی جریان انقلابی متحد و هم‌سو با یکدیگر در تلاش برای تحقق هدفی مشترک هستند که آن تشکیل دولتی برای رفع مشکلات کشور و مردم و همچنین بازگشت ایران به جایگاه اصلی و والای خود است.

بیشتر بخوانید:
شورای شهر و شهرداری لاهیجان از فعالان حمل و نقل تجلیل کردند