مسئولان شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های گیلان معرفی شدند
مسئولان شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های گیلان معرفی شدند
خزر:  مراسم معارفه مسئولان شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های گیلان عصر امروز با حضور مسئولان و اعضای ستادهای مردمی در شهرستان‌ها در مهدیه رشت برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، مراسم معارفه مسئولان شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های گیلان عصر امروز با حضور مسئولان و اعضای ستادهای مردمی در شهرستان‌ها در مهدیه رشت برگزار شد.

رییس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در گیلان اظهار داشت: انتخابات پیش رو با توجه به شرایط داخلی و خارجی کشور می‌تواند یکی از مهم‌ترین انتخابات‌‌ها در کشور باشد و با شرایط منطقه و شرایط کشور اعم از مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و تبلیغات دشمن روبه‌رو هستیم که قابل مقایسه با ادوار گذشته نیست.

محمد دوستار با بیان اینکه شرایط موجود در حوزه معیشت و اقتصاد نیاز به تغییر و تحول دارد و برای اِعمال تغییر نیازمند نوآوری و نگرشی جدید هستیم تصریح کرد: برای ایجاد این تغییرات باید مشارکت حداکثری در انتخابات شکل بگیرد.

رییس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در گیلان ابراز داشت: ایجاد زمینه و بسترهای مناسب برای مشارکت حداکثری و همچنین روی کار آمدن فردی که دارای کارنامه مثبتی است و بتواند متحول‌کننده شرایط موجود باشد از جمله اهداف ما است.

وی بیان کرد: بسیاری از نامزدها ادعا می‌کنند که برای کشور برنامه دارند اما کارنامه درخشانی از بعضی از آنها مشاهده نمی‌شود اما آیت‌الله رئیسی همواره دارای برنامه است و هر جا که فعالیت کرده است، تحول و امید در آن مکان احساس شده است.

وی با بیان اینکه توطئه دشمنان برای هجمه وارد کردن به انتخابات قابل مقایسه با گذشته نیست، افزود: دشمنان برای قبل، حین و بعد از انتخابات برنامه دارند و می خواهند با تبلیغات خود میزان تمایل مردم به شرکت در انتخابات را کاهش دهند.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی در گیلان، با اشاره به شیوع بیماری کرونا و توجه مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: امروز کشور در حوزه های مختلف اعم از اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی به ویژه معیشت و رفاه نیازمند تغییر و تحول است و برای این تغییر و تحول، حاکم شدن نگرش جدید ضرورت دارد.

دوستار خاطرنشان کرد: شرط لازم برای رفع مشکلات مشارکت حداکثری در انتخابات است تا رئیس جمهور آینده با پشتوانه آرای مردم در عرصه داخلی و معادلات جهانی نقش آفرینی داشته باشد.

وی یکی از اهداف شورای هماهنگی ستادهای مردمی حجت الاسلام رئیسی را ایجاد بستر مناسب برای افزایش مشارکت در انتخابات عنوان کرد و در نظر گرفتن خدا و اتکا به مردم را مهمترین ویژگی این کاندیدای ریاست جمهوری دانست.

وی حجت الاسلام رئیسی را فردی از میان مردم برای مردم دانست و یادآور شد: همه ستادهای حجت الاسلام رئیسی در سطح استان ها و شهرستان ها مردمی بوده، اما نیازمند همگرایی در ساختار این ستادها هستیم لذا ستاد مرکزی حجت الاسلام رئیسی تصمیم به راه اندازی شورای هماهنگی ستادهای مردمی در استان ها گرفت تا به تحقق هدف مورد نظر کمک کند.

دوستار، با ابراز خرسندی از روند صعودی میزان مشارکت مردم در انتخابات با نزدیک شدن به ۲۸ خرداد، تصریح کرد: همواره شاهد مشارکت بالای مردم در صحنه های نظام اسلامی هستیم و قطعا مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو بار دیگر توطئه های دشمن را خنثی می کند.

در این مراسم، هر یک از مسئولان شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های گیلان معرفی و حکم خود را دریافت کردند.

محمد پاک‌نعمت به‌عنوان مسئول شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌ آستانه‌ اشرفیه، جمشید مهدوی در آستارا، اکبر کرمی در تالش، محمد صادق امیری در ماسال، محمدرضا شفارودی در رضوانشهر و حسن پیر اولیا نیز به‌عنوان مسئول شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در صومعه‌سرا معرفی شد.

همچنین ولی مهدوی‌نیا به‌عنوان مسئول شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در فومن، یوسف سیف‌زاد در بندرانزلی، سیدحمزه طاهری در رودبار، نعمت‌الله رهنورد در لاهیجان، عیسی ملایی در لنگرود، سیددانش میرباقری در سیاهکل، روح‌الله رستم‌پور در رودسر، علی اکبرزاده در املش و عسگر قریب نیز به‌عنوان مسئول شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در شفت معرفی شدند.

 

بیشتر بخوانید:
فرمانده سپاه قدس گیلان از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر کادر سلامت استان تقدیر کرد