مشکلات عدیده‌ای در مسیر توسعه رشت وجود دارد
مشکلات عدیده‌ای در مسیر توسعه رشت وجود دارد
خزر: سید محمد احمدی، شهردار رشت اظهار داشت: تلاش داریم فعالیت‌های عمرانی در سطح شهر را با اولویت محلات کم برخودار افزایش دهیم.

به گزارش خزرآنلاین، شهردار رشت با ابراز تاسف از اینکه مشکلات عدیده‌ای در مسیر توسعه رشت وجود دارد و شرایط ایده الی برای شهروندان فراهم نیست، گفت: در راستای خدمت‌رسانی در جهت بهسازی معابر سطح شهر، در سال گذشته از ابتدای فروردین ماه تا پایان اسفند ماه بیش از ۲۸ هزار تن آسفالت به متراژ بیش از ۱۷۸ هزار متر مربع در سطح معابر شهر توزیع و اجرا شد.

سید محمد احمدی با بیان اینکه این حجم از آسفالت در حالی اجرا شد که شهرداری رشت با بودجه مصوب ثابت خود به دلیل افزایش ۸ برابری قیمت قیر و همچنین افزایش بهای سایر خدمات با تنگناهای مالی مواجه بود، خاطر نشان کرد: در سال گذشته تمام تلاش خود را بکار بستیم تا با تامین این حجم از آسفالت نسبت به مناسب‌سازی محیط و روان‌سازی تردد شهروندان اقدام نماییم.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم با رایزنی‌های بیشتر و در اختیار گرفتن سهمیه قیر از محل اعتبارات بازآفرینی شهری، اجرای طرح بهسازی معابر را به عنوان یک فعالیت مستمر عمرانی و با نگاه عدالت محور پیگیری کنیم.

شهردار رشت در پایان گفت: یکی از اهداف ما در توسعه شهر رشت، اولویت قرار دادن محلات کم برخوردار، در سال ۱۴۰۰ می‌باشد و در نظر داریم با افزایش کیفی ارائه خدمات، رضایتمندی شهروندان از فعالیت‌های عمرانی را شاهد باشیم.

بیشتر بخوانید:
افتتاح فاز نخست پروژه باغ موزه دفاع مقدس گیلان در شهریور امسال