کسب مقام برتر شرکت توزیع برق گیلان در مدیریت بحران و پدافند غیرعامل
کسب مقام برتر شرکت توزیع برق گیلان در مدیریت بحران و پدافند غیرعامل
خزر: مهندس علیرضا خیامی مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توانیر با ارسال نامه ای از مدیرعامل و کارکنان توزیع برق گیلان تقدیر کرد.

به گزارش خزرآنلاین، علیرضا خیامی ضمن تقدیر از تلاش های دکتر محمداسماعیل هنرمند مدیرعامل و کارکنان توزیع برق گیلان در راستای اعتلای حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل گفت: طی ارزیابی صورت پذیرفته از سوی شرکت مادر تخصصی توانیر براساس مستندات و عملکرد سال ۱۳۹۹، شرکت توزیع برق گیلان جزء شرکت های برتر در مبحث مهم مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بین شرکت های صنعت برق کشور قرار گرفت.

پدافند غیرعامل یکی از روشهای دفاعی غیرنظامی اثربخش وکارا در مقابل مخاطرات طبیعی و غیرطبیعی، در بیشتر کشور های جهان محسوب می شود و از اهداف پدافند غیرعامل در مدیریت بحران، تأمین نیازهای حیاتی، ایجادامنیت، تداوم خدمات رسانی به عموم مردم، حفظ جان انسانها در هنگام مواجه شدن با تهدید و بحران می باشد.

شرکت توزیع برق گیلان در کنار پیاده سازی آیین نامه ها و رویه های موجود پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در صنعت برق، از ابتدای سال ۱۳۹۹ با اجرای دوطرح بزرگ و جهادی افزایش تاب آوری و طرح جایگزینی کابل خودنگهدار بجای شبکه فرسوده تلاش کرده است میزان آمادگی مجموعه شرکت را در برابر بحران ها و بلایای طبیعی به حد استاندارد برساند.