سفر به مازندران در تعطیلات عید فطر ممنوع است؟
سفر به مازندران در تعطیلات عید فطر ممنوع است؟
خزر: رئیس پلیس راه مازندران درباره سفر به این استان در تعطیلات عید فطر توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خزرآنلاین، سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران، با بیان اینکه تصمیم درباره سفر به مازندران یا ممنوعیت ورود به استان در تعطیلات عید فطر با ستاد ملی کرونای کشور و استان است، گفت: هیچ‌گونه تغییری در محدودیت‌های تردد کرونایی در استان تاکنون به پلیس اعلام نشده است.

او با بیان اینکه محدودیت‌های تردد کرونایی به شدت در مبادی ورودی استان در حال اجرا است، افزود: در راستای ممنوعیت سفر به مازندران، تمامی مبادی ورودی مازندران همچنان به روی خودرو‌های غیر بومی مسدود است.

سرهنگ قدمی گفت: پلیس در مبادی ورودی استان در محور‌های هراز، کندوان، سوادکوه و محور‌های شرقی و غربی استان به صورت ایست و بازرسی مستقر شده و اجازه تردد به خودرو‌های غیر بومی را به هیچ وجه نمی‌دهد.

او افزود: ۱۷ هزار و ۲۰۰ خودرو با پلاک غیربومی که از ۱۸ فروردین ماه تاکنون قصد ورود به مازندران را داشتند به استان‌های خود بازگردانده و اعمال قانون شده‌اند.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان ترافیک عادی و روان در جاده‌های استان، افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

۰/۵ (۰ نظر)