برای آینده و آسایش مردم هزینه کرد نه فریب مردم|کرسی شورا را با نردبان ترقی فردی اشتباه نگیریم
برای آینده و آسایش مردم هزینه کرد نه فریب مردم|کرسی شورا را با نردبان ترقی فردی اشتباه نگیریم
خزر: رشاد با تاکید بر این نکته که باید برای آینده و آسایش مردم هزینه کرد نه برای فریب مردم، یادآور شد: مردم بصیر و آگاهند و پوسترهای انتخاباتی ما باید ضامن کار ما باشد نه حرفهای بی‌عمل.

به گزارش خزرآنلاین، مهدی رشاد کاندیدای شورای شهر رشت با بیان اینکه یکی از شعارهای من وعده‌های بی‌عمل هرگز، قول با عمل همیشه است، یادآور شد: دوران وعده‌های بدون پشتوانه به پایان رسیده و طی ۵ دوره اخیر شورا رشتوندان به اندازه کافی وعده شنیده‌اند و امروز موقع کار است.

مهدی رشاد با بیان اینکه پس از حضور در شورا نماینده همه مردم کلانشهر رشت خواهم بود، گفت: اگرچه به عنوان عضو اسبق شورای شهر کوچصفهان و کارمند علوم پزشکی گیلان مفتخر به لباس مدافع سلامت هستم اما نگاه صنفی ندارم بلکه نگاه همه اصناف را با خود به همراه دارم.

رشاد با تاکید بر این نکته که باید برای آینده و آسایش مردم هزینه کرد نه برای فریب مردم، یادآور شد: مردم بصیر و آگاهند و پوسترهای انتخاباتی ما باید ضامن کار ما باشد نه حرفهای بی‌عمل.

وی ادامه داد: در صورت رای اعتماد رشتوندان در شورای شهر نه عضو خاموش خواهم بود نه عضو افراد خاصه، بلکه خادم همه مردم خواهم بود.

نامزد شورای شهر رشت با تاکید بر اینکه وام دار هیچ کس جز مردم شریف شهر نیست، اظهار داشت: به یقین عشق و تعصبم به مردم، خواب و آرام را از چشمان فرصت طلبان و نا اهلان خواهد گرفت.

رشاد متذکر شد: کرسی شورای شهر را با نردبان ترقی فردی اشتباه نگیریم، کرسی شورا متعلق به همه مردم شهر است. حرف رشاد، حرف مردم شهر است راه رشاد، راه مردم شهر است درد رشاد، درد مردم است.

وی در پایان تاکید کرد: بدترین ساعات زندگیم دیدن درماندگی مردم و خوش‌ترین ساعات زندگیم رضایت مردم است.

بیشتر بخوانید:
پیشرفت 80 درصدی اجرای فاز دوم رینگ آبرسانی شهر آستارا