نائب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس: فقدان اتحاد و عدم نظارت از نقاط ضعف گیلان است
نائب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس: فقدان اتحاد و عدم نظارت از نقاط ضعف گیلان است
خزر: عضو مجمع نمایندگان گیلان راهبر پیشرفت در قوه تقنین را در اتحاد دانست و گفت: متأسفانه در استان گیلان وکلای مجلس از داشتن اتحاد بسیار در مضیقه و در برنامه‌های راهبردی افق دید بسیار کوتاهی داریم.

به گزارش خزرآنلاین، عضو مجمع نمایندگان گیلان راهبر پیشرفت در قوه تقنین را در اتحاد دانست و گفت: متأسفانه در استان گیلان وکلای مجلس از داشتن اتحاد بسیار در مضیقه و در برنامه‌های راهبردی افق دید بسیار کوتاهی داریم.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه اجماع وکلای گیلانی در مقایسه با دیگر استان‌ها بسیار ضعیف است، بیان کرد: ما نه‌تنها سر هیچ موضوعی با یکدیگر وحدت نداریم بلکه نمایندگانی درون‌گرا هستیم و مجبوریم منافع موکلان خود را به‌صورت انفرادی دنبال کنیم.

وی با بیان اینکه هر نماینده‌ای خطوط قرمزی برای خود تعریف کرده و خط قرمز من حفظ منافع انقلاب و مردم است، گفت: تنها شرط من در تعامل با هرکسی چه در سطح ملی و استانی، رعایت حقوق و منافع انقلاب اسلامی و مردمی است که به من اعتماد کرده‌اند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت، مصرف بدون منطق منابع ملی و اعتبارات را یکی از ضعف‌ها برشمرد و گفت: متأسفانه کشور از بی‌منطقی در صرف منابع و عدم نظارت بر آن رنج می‌برد که نمونه آن تخصیص اعتبار یک هزار میلیارد تومانی شهرداری رشت و نامعلوم بودن برنامه و منطق توجیهی برای هزینه کرد آن است.

صفری با اشاره به تخصیص بیش از ۷۰ میلیارد تومان اعتبار به پارک علم و فناوری گیلان بیان کرد: هیچ‌کس نمی‌داند این اعتبار قرار است صرف چه‌کاری شود؛ البته در خوش‌بینانه‌ترین حالت این اعتبار باید در ساخت‌وسازهای پارک هزینه شود.

  • منبع خبر : فارس