نجومی بگیران زیرمجموعه وزارت کار همچنان بر مسند + سند
نجومی بگیران زیرمجموعه وزارت کار همچنان بر مسند + سند
خزر: پروژه پادجم که قرار بود در مدت سه سال و نیم افتتاح شود، اینک پس از گذشت ده سال تنها ۸۰ درصد پیشرفت داشته است. این خلف وعده در حالی صورت پذیرفته است که مدیران ارشد این شرکت به ویژه مدیرعامل آن در حال بذل و بخشش حقوق های نجومی از جیب بازنشستگان اند!

به گزارش خزرآنلاین، به تازگی فیش های حقوقی برخی از مدیران نجومی بگیر با دریافت هایی از ۶۰۰ میلیون تا ۷۰۰ میلیون ریال در شرکت پتروشیمی پادجم -یکی از شرکت های زیر مجموعه پتروشیمی جم- رسانه ای شده که حاکی از پرداخت عجیب و غریب و حیف و میل بیت المال در این شرکتِ بدون نظارت است.

 پروژه پادجم که قرار بود در مدت سه سال و نیم افتتاح شود، اینک پس از گذشت ده سال تنها ۸۰ درصد پیشرفت داشته است. این خلف وعده در حالی صورت پذیرفته است که مدیران ارشد این شرکت به ویژه مدیرعامل آن در حال بذل و بخشش حقوق های نجومی از جیب بازنشستگان اند!
از اتفاقات عجیب دیگر در این شرکت، پرداخت حقوق ماهانه به تعداد زیادی از مشاوران است که برخی از آن ها، بیش از ۴۰ میلیون تومان – بدون پرداخت ریالی مالیات- دریافتی دارند که سند آن نیز به زودی منتشر خواهد شد.

در ادامه، فیش حقوقی مریم سادات هاشمی (مدیر منابع انسانی) با دریافتی بیش از ۵۸۰ میلیون ریال، حسن کفاش (معاون منابع انسانی) با دریافتی ۶۵۰ میلیون ریال، مهرداد قانع (رئیس سایت پتروشیمی پادجم) با دریافت ۶۴۰ میلیون ریال و رامین میرزاخانی (مدیر حقوقی و قرارداد شرکت) با دریافتی ۵۴۰ میلیون ریال را مشاهده می‌کنید.

سؤال جدّی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت سیزدهم این است که آیا اطلاع دارد به نام قشر مظلوم بازنشسته در شرکت پادجم چه بذل و بخشش های صورت می گیرد؟! و نیز در شرایطی که حقوق پایه کارگران این شرکت تنها ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است، با چه منطقی مدیران این پروژه شکست خورده در وزارت کار برای خود حقوق های چند ۱۰ میلیون تومانی مقرّر کرده اند؟!

نجومی بگیران زیرمجموعه وزارت کار همچنان بر مسند + سند

نجومی بگیران زیرمجموعه وزارت کار همچنان بر مسند + سندنجومی بگیران زیرمجموعه وزارت کار همچنان بر مسند + سند

نجومی بگیران زیرمجموعه وزارت کار همچنان بر مسند + سند