نشست تجلیل از معلمان نمونه منطقه آزاد انزلی برگزار شد
نشست تجلیل از معلمان نمونه منطقه آزاد انزلی برگزار شد
خزر: همزمان با بزرگداشت مقام معلم آیین تجلیل از معلمین منتخب محدوده منطقه آزاد انزلی با حضور مدیرعامل سازمان و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، همزمان با بزرگداشت مقام معلم آیین تجلیل از معلمین منتخب محدوده منطقه آزاد انزلی با حضور مدیرعامل سازمان و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی برگزار شد.

مهندس اکبری مقدم رئیس هیات مدیره سازمان در این نشست یکی از علت های اصلی پیشرفت در جوامع توسعه یافته بهره مندی از سیستم آموزشی کارآمد دانست و افزود: با بهره مندی از ظرفیت های این منطقه می توان در زمینه توانمندسازی معلمان منطقه و کیفیت بخشی تعلیم و آموزش دانش آموزان گام های موثری برداشت.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت تکریم ، تامین مالی و حفظ شان و منزلت معلمان به همراهی و تعامل با آموزش و پرورش استان در اجرای پروژه های آموزشی و فرهنگی اشاره و بیان کرد : آمادگی لازم جهت اجرای طرح هنرستان تخصصی در منطقه آزاد انزلی و نظارت بر افزایش هوشمند سازی آموزش و ارتقای سطح علمی دانش آموزان و مدارس از سوی این سازمان وجود دارد .

نریمان یوسفی فر رئیس اداره آموزش و پرورش بندر انزلی نیز در این نشست ضمن تقدیر از اقدامات سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور ارتقای شاخص های کیفی آموزش و تجهیز مدارس گفت: پس از شیوع ویروس کرونا برخی از دانش آموزان به دلیل درگذشت اعضای خانواده خود دچار آسیب های روحی روانی شده و لازم است تلاش شود تا این دانش آموزان با حفظ روحیه اجتماعی بالا به تحصیل خود ادامه دهند و با کمک سازمان منطقه آزاد انزلی در زمینه روانشناسی و آسیب‌شناسی این دانش‌آموزان فعالیت خواهد شد.

وی در ادامه وی افزود: آموزش دانش آموزان بومی محدوده منطقه آزاد انزلی در رشته های فنی و تدوین راهکارهای نوین به منظور کیفی سازی آموزش در بین جوامع محلی از دیگر برنامه های مشترک آموزش و پرورش انزلی و سازمان منطقه آزاد انزلی است.

گفتنی است در پایان این نشست که به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان برگزار گردید با اهدای لوح تقدیر و هدایا از معلمین ، مدیران و معاونین برتر مدارس محدوده منطقه آزاد انزلی تقدیر به عمل آمد.

۰/۵ (۰ نظر)