من و اعضای شورا هیچ رغبتی برای جلو رفتن نداشتیم! دلیلی ندیدیم جلو برویم! |  امیدوارم اتفاقی برای شهر بیفتد اما ربطش را به ایشان (نماینده هیات دولت) نمی دانم!
من و اعضای شورا هیچ رغبتی برای جلو رفتن نداشتیم! دلیلی ندیدیم جلو برویم! |  امیدوارم اتفاقی برای شهر بیفتد اما ربطش را به ایشان (نماینده هیات دولت) نمی دانم!
خزر:  این فرد با اشاره به سفر نماینده هیات دولت به شهر محل خدمت وی و با بی ارتباط دانستن ماموریت سازمانی نماینده اعزامی هیات دولت، گفته که بعید می داند این دیدار و سفر هیچ تاثیری در وضعیت شهر داشته باشد!.

به گزارش خزرآنلاین، همزمان با سفر رییس جمهور به استان، برخی از معاونین، وزرا، معاونین وزرا و مسئولان دولتی به نمایندگی از دولت در شهرستان های مختلف حضور پیدا کرده و ضمن دیدار مستقیم با مردم، به بازدید از روند پروژه های در حال اجرا پرداختند.

با این حال، این اقدام واکنش هایی را هم در پی داشته است به نحوی که یکی از شهرداران با انتشار مطلبی در فضای مجازی، ادعاهای قابل تاملی را در خصوص آن منتشر کرده است.

 این فرد با اشاره به سفر نماینده هیات دولت به شهر محل خدمت وی و با بی ارتباط دانستن ماموریت سازمانی نماینده اعزامی هیات دولت، گفته که بعید می داند این دیدار و سفر هیچ تاثیری در وضعیت شهر داشته باشد!

وی در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان اینکه هیچ رغبتی برای جلو رفتن نداشته، ادعا کرده که خودش و اعضای شورا دلیلی ندیده اند که جلو بروند!

 این انتقادات آقای شهردار در حالی طرح شده که اغلب مسئولین اعزامی به شهرستان ها نه به واسطه جایگاه سازمانی شان در بدنه دولت بلکه به عنوان نمایندگان هیات دولت و با دستور رییس جمهور به شهرستان ها اعزام شده تا از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفته و ضمن تلاش برای حل مشکلات، آن را به رییس جمهور منعکس نمایند. اگرچه در این مورد خاص، یکی از بالاترین مقامات دولت به این شهر اعزام و از قضا حضورش هم با توجه به موقعیت شهر، بی ارتباط با وظیفه سازمانی اش نبوده است.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که بی شک اثرات سفر و حضور یک مقام سطح بالای دولتی آن هم به نمایندگی از هیات دولت و شخص رییس جمهور، بسیار بیشتر از اثرات سفر و حضور یک هنرپیشه سینما خواهد بود و لذا با هدف کمک به توسعه و پیشرفت شهر، رغبت برای دیدار با اولی باید بسیار بیشتر از رغبت برای دیدار با دومی باشد.

۰/۵ (۰ نظر)