نکته قابل تاملی که در یکی از تصاویر سفر حسین دهقان به گیلان نهفته است! + عکس
نکته قابل تاملی که در یکی از تصاویر سفر حسین دهقان به گیلان نهفته است! + عکس
خزر: شاید هم همین موضوع، بتواند فاکتور مهمی در شناخت هر چه بیشتر سردار دهقان و پاسخی به این سوال باشد که در صورت پیروزی دهقان در انتخابات ریاست جمهوری، مناصب دولتی به چه اشخاصی خواهد رسید! 

به گزارش خزرآنلاین، چند روزی بیشتر از سفر انتخاباتی حسین دهقان به گیلان نمی گذرد. وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در این سفر به تالش رفت و با جمعی از مردم لیسار بخش کرگانرود این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. اگرچه وی هدف خود از سفر به گیلان و شهرستان تالش را بازدید میدانی از مناطق مختلف و بررسی مسایل عنوان کرد اما کیست که نداند دهقان عزم خود را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری جزم کرده است. 

اگرچه تصاویری فراوانی از این سفر در رسانه های محلی منتشر شد اما در تعداد انگشت شماری از این تصاویر، چهره ای آشنا در کنار سردار دهقان به چشم می خورد. محمدعلی ثابت قدم، شهردار اسبق رشت چهره ای است که چهره اش حتی از پس ماسک هم به راحتی قابل تشخیص است. 

نزدیکی ثابت قدم و دهقان در این تصاویر به خوبی مشهود است. بر همین اساس شاید بتوان ثابت قدم را از یاران اصلی و در حلقه اول انتخاباتی دهقان در گیلان به حساب آورد. شاید هم همین موضوع، بتواند فاکتور مهمی در شناخت بهتر و پاسخی به این سوال باشد که در صورت پیروزی دهقان در انتخابات ریاست جمهوری، مناصب دولتی ممکن است به چه اشخاصی سپرده شود! 

در پایان بد نیست به یاد بیاوریم که ثابت قدم مدتی پس از برکناری از شهرداری رشت، توسط اعضای شورای شهر گرگان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد اما بنا به گفته معاون عمرانی استانداری گلستان، صلاحیت اش برای تصدی بر شهرداری گرگان تایید نشد! 

در همان ایام، خبرگزاری مهر با انتشار خبر عدم تایید صلاحیت ثابت قدم برای تصدی بر شهرداری گرگان نوشت: چندی پیش سندی مبنی بر حکم جلب ثابت قدم در فضای مجازی منتشر شد که به گفته مسئولان این حکم برای بدهی مالی شخصی ثابت قدم بوده و ارتباطی با مدیریت وی نداشت!

سفر دهقان به گیلان سفر دهقان به گیلان

 

بیشتر بخوانید:
شهردار رشت: پاکبان ها در اولویت تزریق واکسن کرونا قرار گیرند