نگاه شهرداری در زمینه طرح تفصیلی جدید به مسکن سازان منتقل شود
نگاه شهرداری در زمینه طرح تفصیلی جدید به مسکن سازان منتقل شود
خزر: عضو شورای شهر رشت در دیدار با مدیر منطقه پنج شهرداری رشت گفت: نگاه شهرداری در زمینه طرح تفصیلی جدید به مسکن سازان منتقل شود.

به گزارش خزرآنلاین، محمدحسن عاقل منش عضو شورای شهر رشت از شهرداری منطقه پنج دیدار و با علی مقصودی مدیر منطقه پنج، معاونان و مدیران شهرداری این منطقه به گفت وگو پرداخت.

این عضو شورای شهر رشت از مدیر منطقه پنج خواست تا با توجه به ابلاغ طرح تفصیلی جدید در منطقه پنج و نگاه بلندمرتبه سازی در جهت توسعه شهر رشت، به این موضوع در آن محدوده به طور جدی توجه شود و پیشنهاد کرد در برگزاری جلسات و نشست‌هایی با سرمایه‌گذاران مرتبط با ساخت وساز و مسکن، نگاه شهرداری در ابلاغ طرح تفصیلی جدید منطقه پنج را به آنها انتقال دهند.
 
عاقل منش همچنین در این نشست خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نامگذاری مسکن مهر پیش از این در شورای شهر رشت به “شهرک مهر رشت” انجام و مصوب شده، لازم است اطلاع رسانی با نصب تابلوهای آگاهی دهنده شهری در دستور کار مجریان منطقه پنج شهرداری رشت قرار گیرد.
 
مدیر منطقه پنج شهرداری رشت هم در این دیدار حضور عضو شورای اسلامی را در جمع کارکنان این منطقه مایه دلگرمی دانست و خواستار تداوم جلسات در آینده شد.
بیشتر بخوانید:
دکتر محمد نویدی به عنوان دبیر انجمن علمی انرژی ایران منصوب شدند