همزمان با پویش چهل و یکم #هرهفته_الف_ب_ایران انجام می شود؛ افتتاح پروژه های انتقال و توزیع برق در ۴ استان
همزمان با پویش چهل و یکم #هرهفته_الف_ب_ایران انجام می شود؛ افتتاح پروژه های انتقال و توزیع برق در ۴ استان
خزر: همزمان چهل و يكمين پويش #هرهفته_الف_ب_ايران كه روز سه شنبه مورخ 28 بهمن ماه جاري به صورت همزمان و متمركز برگزار خواهد شد، طرح هاي برق در حوزه هاي انتقال، فوق توزيع و توزيع برق در استان هاي چهار محال بختياري، خراسان شمالي، لرستان و قزوين به بهره برداري مي رسد.

به گزارش خزرآنلاین، پروژه های افزایش ظرفیت پست ۶۳ کیلوولت فرادنبه، پست ۴۰۰ کیلوولت جهان بین و پست سیار دشتک و توسعه بی ۶۳ کیلوولت فارسان با اعتباری بالغ بر۳۸۹ میلیارد تومان، توسعه و بهینه سازی شبکه های توزیع و برق رسانی به ۴ روستا در مجموع با اعتباری بالغ بر ۴۸ میلیارد تومان در استان چهار محال و بختیاری، سه شنبه مورخ ۲۸ بهمن ماه جاری، به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین در استان لرستان نیز بهره برداری از پروژه های افزایش ظرفیت پست پلدختر۲ و پست سیار ۲۳۰ کیلوولت بروجردی و خط تغذیه آن در مجموع با ۲۶ میلیارد تومان اعتبار و برق رسانی به ۸ روستا با اعتباری در حدود ۲٫۵ میلیارد تومان در حوزه طرح های ساخت و سازی و طرح تعویض کابل های فرسوده با کابل خودنگهدار با ۲۷۶  میلیارد تومان اعتبار به عنوان یکی از طرح های سازوکاری ، آغاز خواهد شد.

خط دو مداره ۶۳ کیلوولت در ورودی پست جهان آباد برای ورود و خروج خط دشتابی – البرز ۲۳۰ در پست جهان آباد و افزایش ظرفیت ترانس های پست لیا ۲با اعتباری بالغ بر ۲۲٫۷ میلیارد تومان، از جمله طرح هایی است که  در قالب پویش هفته چهل و یکم #هرهفته_الف_ب_ایران، در استان قزوین به بهره برداری خواهد رسید.

خاطرنشان می سازد در استان خراسان شمالی نیز شاهد بهره برداری از برق رسانی به ۶ روستا با اعتبار ۳٫۴ میلیارد تومانی خواهیم بود.

برپایه این گزارش، علاوه بر طرح های حوزه برق، پروژه های آبی نیز در قالب پویش این هفته به بهره برداری خواهد رسید.