شهردار لنگرود: تربیت و پرورش یک نسل والیبال هدف بلندمدت ما در دوران مدیریتی بوده است
شهردار لنگرود: تربیت و پرورش یک نسل والیبال هدف بلندمدت ما در دوران مدیریتی بوده است
خزر: نشست تجلیل از نخبگان والیبال باشگاه شهرداری لنگرود برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، شهردار لنگرود در نشست تجلیل از نخبگان والیبال باشگاه شهرداری لنگرود گفت: به مدیریت و عوامل اجرایی والیبال باشگاه شهرداری لنگرود خسته نباشید عرض میکنم.

وی با بیان اینکه از جمله اهداف بلند مدت ما در دوره مدیریتی اخیر ، پرورش بازیکنان والیبال در سنین پایه و ساخت یک نسل والیبالیست در شهرستان بوده، افزود: در سال ۹۹ بخشی از آثار این حمایت ها نمایان گردید.

مندس رجایی تلاش وافر و همدلی موجود مابین کادر فنی و مدیریتی تیم های باشگاه را باعث توسعه و پیشرفت این رشته در سالهای اخیر دانست و افزود: این موضوع می تواند الگویی برای سایر رشته ها نیز باشد.

در ادامه مهندس منصفی، عضو شورای شهر لنگرود هم ضمن تقدیر از اعضای کادر فنی گفت: دیدن موفقیت های باشگاه شهرداری بخصوص در سنین پایه ای برای اعضای شورای اسلامی شهر مایه خرسندی است.

وی افزود: از مدیریت و کادر فنی میخواهیم که این مسیر آموزش محور را با جدیت و همیّت دنبال کنند و از این بچه های با استعداد ، غافل نشوند.

مجید صبوحی، مدیر تیم هم حمایت مهندس رجایی و اعضای شورای اسلامی شهر و تلاش خستگی ناپذیر مربیان باشگاه را مهمترین عامل توسعه والیبال در رده های پایه و کسب عناوین برتر در طول سال گذشته دانست و گفت: با تکمیل و توسعه زیرساخت ها و منابع انسانی موجود و ارتقای کیفی دانش فنی مربیان ، یقینا والیبال لنگرود و باشگاه شهرداری در سالهای آتی ،‌ باز هم حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

وی افزود: توجه جدی به مبحث افزایش تراز قدی بازیکنان باشگاه در رده های سنی پایه و تمرکز بر روی بازیکنان قدبلند ، در دستور کار مربیان باشگاه قرار دارد.

در ادامه محمد صادقی ملی پوش لنگرودی والیبال کشور با تشکر از حمایت های شهردار لنگرود، اعضای شورای اسلامی شهر و رئیس هیات والیبال لنگرود، گفت: با توجه به جدیت و توان فنی که بنده از مربیان باشگاه شهرداری لنگرود سراغ دارم، در سال های آتی بازیکنان بزرگی از لنگرود به سطح اول والیبال کشور معرفی می شوند.