واکنش نماینده لاهیجان به انتشار نامه برخی از نمایندگان گیلان به وزیر کشور؛ چندصدایی به نفع استان نیست
واکنش نماینده لاهیجان به انتشار نامه برخی از نمایندگان گیلان به وزیر کشور؛ چندصدایی به نفع استان نیست
خزر: نامه جداگانه برخی نمایندگان برای انتخاب استاندار می تواند سیگنال عدم اتحاد را برای وزارت کشور مخابره کند و این چند صدایی به نفع استان نیست. 

به گزارش خزرآنلاین، دیروز تصویر نامه ای در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از درخواست ۶ نماینده استان از وزیر کشور برای تصدی دکتر دوستار بر راس استانداری گیلان داشت. 

در همین راستا، رسول فرخی میکال در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین گفت: بنده این نامه را امضا نکردم چرا که مجمع نمایندگان گیلان سه نفر را قبلا به وزارت کشور معرفی کرده بود.

 وی ادامه داد: هنگامی که مجمع نمایندگان استان گیلان خدمت اقای وزیر رسید، بنده در ارتباط با شاخص های استان صحبت کردم و به ایشان لزوم توجه به ارتقای زیرساخت های گردشگری و کشاورزی را یادآور شدم.

 نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: حالا که یک رئیس جمهور جهادی بر راس کار قرار دارد، ما نیاز به یک استاندار بومی داریم و مجمع نمایندگان هم سه نفر را به عنوان گزینه معرفی کرده که اگر هم قرار بر استفاده از نمایندگان ادوار یا یکی از سرداران عزیز ما باشد، باید از سرداران توانمند گیلانی استفاده شود.

 وی ادامه داد: بنابراین ما دنبال یک استاندار بومی هستیم که هم توانمند باشد و هم تفکر جهادی داشته و بتواند حقوق از دست رفته گیلان را بستاند.

 وی افزود: مجمع نمایندگان استان منتظرند تا نتیجه قطعی سه گزینه معرفی شده، مشخص شود و ما با یک جمع بندی بتوانیم یک گیلانی را به عنوان استاندار بومی معرفی کنند.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نامه جداگانه برخی نمایندگان برای انتخاب استاندار می تواند سیگنال عدم اتحاد را برای وزارت کشور مخابره کند و این چند صدایی به نفع استان نیست. 

بیشتر بخوانید:
چشم در چشمان آبی آیدین