نماینده لنگرود: نماینده رودسر نباید بدون هماهنگی با من اظهارنظر کند!
نماینده لنگرود: نماینده رودسر نباید بدون هماهنگی با من اظهارنظر کند!
خزر: پرویز محمد نژاد نماینده لنگرود گفت: نماینده رودسر و املش نباید بدون هماهنگی و اطلاع از نظر بنده، درباره الحاق لات لیل اطاقور لنگرود به املش اظهار نظر می کرد.
به گزارش خزرآنلاین، حجت الاسلام محمد صفری نماینده شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی ویژه خبری شبکه باران در پاسخ به سوال درخواست مردم لات لیل لنگرود به الحاق این دهستان به شهرستان املش، گفته بود: با پرویز محمدنژاد نماینده لنگرود در این باره صحبتهایی شده و این مساله باید در وزارت کشور حل و فصل شود. البته باید دید مردم منطقه چه تمایلی دارند که تا حالا در این باره جلسه ای برگزار نشده است.
 
  • بعد ازاین اظهارات نماینده رودسر و املش در شبکه استانی، پرویز محمد نژاد نماینده لنگرود واکنش نشان داد و درصفحه اینستاگرام خود نوشت: متاسفانه چندی پیش نماینده شهرستان رودسر و املش در مصاحبه تلویزیونی مطلبی درخصوص الحاق منطقه لات لیل اطاقور لنگرود به شهرستان املش که قطعا نظر خاصی نداشتند بیان کردند که ذهن مردم شهرستان لنگرود را به سمتی سوق داده که جماعتی به این باور رسیده اند این اتفاق خواهد افتاد.

 

  • وی با بیان اینکه مقررات و تقسیمات کشوری به شکلی نیست که بتوان هرگونه نظر و یا عقیده ای را که در فضای ذهنی ایجاد می شود به عینیت تبدیل و یا آنرا عملیاتی کند،افزود: نماینده شهرستان های رودسر و املش هم نباید بدون هماهنگی و اطلاع از نظر بنده این مطلب را عنوان می کردند که به نظر من یک اشتباه بزرگ سهوی بوده که قطعا در اصلاح گفتارشان جبران خواهند کرد.