واکنش کانال اصولگرا به انقلابی خواندن خواهرزاده نماینده سابق رشت! + تصویر
واکنش کانال اصولگرا به انقلابی خواندن خواهرزاده نماینده سابق رشت! + تصویر
خزر: بهتر نیست برای شناخت افراد و سنجش ملاک ولایی بودن یا انقلابی بودن یک استعلامی از رسانه های انقلابی استان گیلان گرفته شود تا عیار امثال محمدپور مشخص شود.

به گزارش خزرآنلاین، مدتی پس از حضور هادی حق شناس در راس استانداری گلستان، وی امیر محمدپوری را به عنوان مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان منصوب نمود. حالا اما پس از استعفای  

در حالی که یکی از کانال های کم مخاطب گلستان با طرح نام امیر محمدپوری، وی را جوانی انقلابی و ارزشی خطاب کرده و از حق شناس می خواهد تا در باقیمانده عمر دولت، محمدپوری را به عنوان معاون سیاسی برگزیند، کانال دیگری که خط مشی انقلابی و اصولگرایی دارد، محمدپوری را خواهرزاده نماینده سابق رشت خوانده و می نویسد: بهتر نیست برای شناخت افراد و سنجش ملاک ولایی بودن یا انقلابی بودن یک استعلامی از رسانه های انقلابی استان گیلان گرفته شود تا عیار امثال محمدپور مشخص شود.

این کانال در ادامه مطلب خود مدعی می شود برخی جریانات با بزرگ کرن نام یکی از اصلاح طلبان تندرو به عنوان گزینه معاونت سیاسی استانداری گلستان، در تلاشند تا حق شناس را در بن بست محمدپوری قرار دهند!

بیشتر بخوانید:
جوانانِ دولت تدبیر و امید! - قسمت اول: امیر محمدپوری