پایان بلاتکلیفی ۴۰۰ نیروی قراردادی شهرداری رشت
پایان بلاتکلیفی ۴۰۰ نیروی قراردادی شهرداری رشت
خزر: حاج محمدی توانسته علیرغم کاهش چشمگیر درآمدهای شهرداری رشت، پرداخت حقوق پرسنل را به روز کرده تا حداقل کارمندان شهرداری رشت در این روزهای سخت اقتصادی، از این دغدغه همیشگی رهایی یابند. 

به گزارش خزرآنلاین، سرانجام پس از گذشت چندین ماه و با پیگیریهای فراوان از سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور هماهنگی برای تمدید قرارداد قریب به ۴۰۰ نفر از نیروهای قراردادی شهرداری رشت صورت پذیرفت به نحوی که قرارداد این افراد در حال تنظیم است. 

در همین راستا، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری رشت گفت: طبق روال همه ساله ضرایب مندرج در احکام نیروها قراردادی در فروردین ماه از سوی استانداری به شهرداریها ابلاغ می گردید ولیکن در سال جاری بنا به مسائل امور اداری و استخدامی وقفه ای چندماهه در تمدید قرارداد این افراد به وجود آمد که خوشبختانه با پیگیری های شهردار محترم برطرف و به زودی قرارداد این افراد تنظیم و ابلاغ خواهد شد. 

همچنین مصطفی گلشنی سرپرست سرمایه انسانی شهرداری رشت هم گفت: با پیگیری های شهردار محترم رشت ۴۰۰ نفر از نیروهای قراردادی شهرداری رشت تعیین تکلیف شدند. وی خاطرنشان کرد: قرارداد این کارکنان در حال تنظیم و به زودی ابلاغ خواهد شد.

گفتنی است دکتر حاج محمدی توانسته علیرغم نامهربانی های فراوان ، پرداخت حقوق پرسنل را به روز کرده تا حداقل بخشی از آلام کارمندان و کارگران شهرداری رشت در این روزهای سخت اقتصادی و کرونایی تسکین یابد .

بیشتر بخوانید:
جشن بزرگ میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب برگزار شد