پس از تعلیق عضویت یک عضو شورا با دستور دادسرا؛  عضو جدید شورای شهر انزلی معرفی شد
پس از تعلیق عضویت یک عضو شورا با دستور دادسرا؛  عضو جدید شورای شهر انزلی معرفی شد
خزر: با توجه به رأی صادره از سوی شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی انقلاب شهرستان انزلی مبنی بر معلق شدن «یاسر کریم بخش» از تمامی امور مربوطه شورا، «حجت الاسلام مرتضوی» نیز به عنوان عضو دوم علی البدل به صورت رسمی معرفی و آغاز به کار کرد.

 ظهر دوشنبه یکصد و بیست و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی با دستور کار معرفی عضو علی البدل این شورا و به صورت فوق العاده و علنی در محل شورای شهر تشکیل شد.

 

به گزارش خزرآنلاین، در این جلسه در راستای اجرای ماده ۷ قانون اصلاح موادی از قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و به موجب نامه فرمانداری انزلی جهت جایگزینی عضو علی البدل شورای شهر، «حجت الاسلام سید ابراهیم مرتضوی» به عنوان عضو جدید هفت نفره شورای شهر انزلی در آخرین ماه‌های فعالیت شورای پنجم به تیم هفت نفره شورا ملحق و جایگزین یاسر کریم بخش شد.

این دومین تغییر در شورای شهر انزلی است و پیش از این «امیر احمدی فرد» رئیس اسبق شورای شهر انزلی به دلیل حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داده و «تهمتن وکیل منفرد» به عنوان عضو علی البدل اول جایگزین وی شده بود.

با توجه به رأی صادره از سوی شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی انقلاب شهرستان انزلی مبنی بر معلق شدن «یاسر کریم بخش» از تمامی امور مربوطه شورا، «حجت الاسلام مرتضوی» نیز به عنوان عضو دوم علی البدل به صورت رسمی معرفی و آغاز به کار کرد.

بیشتر بخوانید:
منطقه آزاد انزلی؛ مزیتی مضاعف بر مزایای موجود بندر انزلی