پشت پرده تست‌های PCR مثبت تیم بسکتبال صومعه ‌سرا چیست؟
پشت پرده تست‌های PCR مثبت تیم بسکتبال صومعه ‌سرا چیست؟
خزر: پیش از آغاز بازی از اداره بهداشت صومعه سرا به گرگان نامه زده‌اند که جواب تست‌های این تیم در صومعه‌ سرا مثبت بوده است! مسئولان گرگان نیز پس از پیگیری موضوع این مسئله را به ناظر ما اطلاع می‌دهند.

به گزارش خزرآنلاین، تیم‌های بسکتبال صومعه ‌سرا و مدرسه بسکتبال آتشی باید در مرحله یک چهارم لیگ دسته یک به میزبانی گرگان به مصاف یکدیگر می‌رفتند که این دیدار به دلیل مثبت اعلام شدن تست کرونای بازیکنان بسکتبال صومعه ‌سرا لغو شد. با تصمیم مسئولان شهر گرگان نیز تیم صومعه سرا مجبور شد این شهر را ترک کند تا پس از بررسی‌های ‌نهایی، در صورت نیاز برای انجام بازی مجدد به این شهر سفر کند.

فرهاد زحمتکش در مورد حواشی ایجاد شده بخاطر این‌ موضوع گفت: همه عوامل و بازیکنان تیم صومعه سرا روز نوزدهم اسفند تست کرونا دادند که جواب آن‌ها منفی اعلام و برای رعایت پروتکل‌ها هم جواب آن‌ها به ناظر مسابقه ارائه شد. الان هم این جواب‌ها در مدارک فدراسیون موجود است.

او ادامه داد: اما دیروز که روز مسابقه بود، پیش از آغاز بازی از اداره بهداشت صومعه سرا به گرگان نامه زده‌اند که جواب تست‌های این تیم در صومعه‌ سرا مثبت بوده است! مسئولان گرگان نیز پس از پیگیری موضوع این مسئله را به ناظر ما اطلاع می‌دهند. البته جواب تست‌هایی که تیم صومعه سرا در گرگان داده به صورت منفی در اختیار ناظر بازی است.

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال افزود: با وجود جواب منفی تست بازیکنان صومعه سرا که در یک آزمایشگاه معتبر هم صورت گرفته است، به دلیل اینکه از صومعه سرا به گرگان نامه زده‌اند، قرار بر این ‌می‌شود که بازی را فعلا لغو کنند. اگر تست این بازیکنان مجدد در گرگان مثبت اعلام می‌شد باید ۱۵ روز در این شهر می‌ماندند که به همین دلیل تیم صومعه سرا از گرگان به شهر خود بازگشته است.

او در پایان گفت: تا کنون هیچ مشکلی در مسابقات دسته و لیگ آن هم به این شکل وجود نداشته و الان نمی‌دانیم دلیل این اتفاق هم‌ چیست. با همه انفاقات فدراسیون تحقیقتا لازم را انجام خواهد داد تا تصمیم درستی را در این مورد بگیریم. 

بیشتر بخوانید:
عامل سردرگمی مردم در روزهای کرونایی چیست؟! بی اطلاعی معاون سیاسی یا اشتباه خبرگزاری ایرنا؟!