پیامی که در انتصابات اخیر منطقه آزاد انزلی نهفته است!
پیامی که در انتصابات اخیر منطقه آزاد انزلی نهفته است!
اختصاصی/خزر: بی شک اقدامات اساسی منطقه آزاد که قطعا می تواند چرخ پیشبرنده استان به عنوان موتور محرکه توسعه استان و حتی کشور باشد نیاز به حضور افراد با تجربه و قدرتمند در حوزه مدیریتی است.

به گزارش خزرآنلاین، با تامل در انتصابات اخیر در منطقه آزاد انزلی، بنظر می رسد سازمان منطقه آزاد در مسیر تحقق اهداف اصلی خود قرار گرفته و راه خود را به درستی یافته است.

به هر جهت در استان گیلان دو مقام عالی هستند که انتصاب آنها توسط هیت دولت و رییس جمهور انجام میگردد. نخست استاندار که با رای هیات دولت به ریاست رییس جمهور و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی که توسط شورای عالی مناطق آزاد (متشکل از اعضای هیات دولت) که ریاست آن شورا هم با رییس جمهور است، که نشان از اهمیت و جایگاه این دو مقام در بین مابقی مدیران دولتی گیلان است.

بنابراین انتظار میرود سطح منابع انسانی این دو سازمان مهم بویژه در معاونین آنها از سطح مناسبی برخوردار باشند. مدیرانی در تراز حکم رییس جمهور؛ آنطور که از شواهد هویداست.

روزبهان مدیرعامل منطقه آزاد انزلی به درستی به اهمیت این موضوع اشراف داشته و از زمان آغاز دوره مدیریتش تلاش نموده سطح مدیریتی منطقه آزاد را در تراز مناسبی ساختارمند کند. انتصابات چند ماه پیش در سازمان منطقه آزاد؛ بویژه در سطوح مدیریتی نشان میدهد روزبهان افق مناسبی برای منطقه آزاد انزلی ترسیم نموده است.

بی شک اقدامات اساسی منطقه آزاد که قطعا می تواند چرخ پیشبرنده استان به عنوان موتور محرکه توسعه استان و حتی کشور باشد نیاز به حضور افراد با تجربه و قدرتمند در حوزه مدیریتی است.

آغاز فراخوان واگذاری شهرک صنعتی شماره ۳ در سال جهش تولید، تلاش و پیگیرهای مضاعف در جهت رساندن خط راه آهن؛رتبه برتر اقتصاد مقاومتی؛ فعال تر کردن کریدورهای بین المللی و دهها پروژه دیگر در کنار رکورد جذب سرمایه‌گذاری در تاریخ منطقه با توجه به شرایط تحریم و کرونا؛ خبر از مسیر درست حرکت منطقه آزاد انزلی در این روزها را می دهد مسیری که باعث شد چند روز گذشته با حضور دستگاه های حاکمیتی تندیس نشان عالی مدیر سال ایران به دکتر روزبهان اهدا شود.

۰/۵ (۰ نظر)