پیام تبریک رییس گروه گردشگری مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن
پیام تبریک رییس گروه گردشگری مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن
خزر: اینجانب با تبریک ایام الله دهه فجر و ۲۲ بهمن به رهبر معظم انقلاب و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و همه فجر آفرینان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی را گرامی داشته و از خداوند بزرگ برای ملت بزرگ ایران اسلامی، عزت، سربلندی و سرافرازی مسئلت دارم.

به گزارش خزرآنلاین، مسعود عباس نژاد، فعال فرهنگی – اجتماعی و رییس گروه گردشگری مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم طی پیامی فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

«جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا اسرا -۸۱»
حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل خود سزاوار محو و نابودی است.

دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و صلای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین ‏انداز کرد.

اینجانب با تبریک ایام الله دهه فجر و ۲۲ بهمن به رهبر معظم انقلاب و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و همه فجر آفرینان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی را گرامی داشته و از خداوند بزرگ برای ملت بزرگ ایران اسلامی، عزت، سربلندی و سرافرازی مسئلت دارم.

اگرچه امسال بدلیل محدودیت های کرونایی امکان برگزاری راهپیمایی به شیوه سنتی وجود ندارد، لیکن رجا واثق دارم که با برنامه های درنظر گرفته شده، ملت ایران همچون گذشته؛ میثاق خود را با آرمان های انقلاب، شهدای والامقام، امام راحل و مقام معظم رهبری به طرز پرطنینی اعلام خواهد کرد.

 مسعود عباس نژاد/ فعال فرهنگی، اجتماعی