پیام شرکت انبوه سازان آرش بمناسبت آغاز دهه فجر و ورود حضرت امام (ره) به کشور
پیام شرکت انبوه سازان آرش بمناسبت آغاز دهه فجر و ورود حضرت امام (ره) به کشور
خزر: به گزارش مدیریت واحد رسانه شرکت انبوه سازن آرش در این پیام آمده است: امروز ۱۲ بهمن و همزمان با ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در سال ۵۷ با عنوان انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) نام‌گذاری شده است.

به گزارش خزرآنلاین،

در این پیام آمده است:

امروز ۱۲ بهمن و همزمان با ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در سال ۵۷ با عنوان انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) نام‌گذاری شده است.

ایام الله دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، یادآور رشادت ها، ایثارگری‌ها و ایستادگی مقتدرانه ملت قهرمان و شهیدپرور ایران اسلامی در برابر اقدامات مذبوحانه استبداد ستم شاهی و قدرت‌های پوشالی جهان است. این حماسه جاوید و ماندگار با راهبری‌های رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) امید و خودباوری را برای آزادیخواهان به ارمغان آورد و فریاد عدالت طلبی جمهوری اسلامی ایران را به گوش جهانیان رساند.

انقلاب به ویژه در آموزش و آگاهی بخشی در زمینه‌های سیاسی، نظامی و صنعتی به نسل جوانِ انقلابی، نقطه عطفی در تاریخ جامعه ایران به شمار می‌رود.

امروزه دشمنان انقلاب اسلامی ایران، که از همه جا سرخورده شده‌اند و در آزمایش همه راه‌های مقابله با انقلاب شکست خورده اند، بهترین راه برخورد با انقلاب را منحصراً مقابله با فرهنگ این ملت و مخصوصاً تهاجم اقتصادی می‌دانند، که با یاری خداوند و هوشه گزارش مدیریت واحد رسانه شرکت انبوه سازن آرش در این پیام آمده است: امروز ۱۲ بهمن و همزمان با ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در سال ۵۷ با عنوان انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) نام‌گذاری شده است.یاری مسئولان نظام، دشمن را در این نبرد نیز شکست خواهیم داد.

انقلاب اسلامی ایران امیدی دوباره به مسلمانان و مستضعفان جهان بخشید؛ زیرا با وقوع این انقلاب مسلمانان جهان به شخصیت خود پی بردند و دریافتند که می‌توانند آزاد و بدون وابستگی به قدرتهای بیگانه، زندگی شرافتمندانه و پر افتخار داشته باشند و زیر بار استثمار و استعمار هیچ قدرتی نباشند.

بدینوسیله چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با شعار محوری «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» را گرامی می‌داریم.

ستاره‌ای بدرخشید و ماه مجلس شد
دل رمیده ما را انیس و مونس شد

شرکت انبوه سازان آرش (آرش مال منطقه آزاد انزلی)

بیشتر بخوانید:
فوت عجیب راننده زن گیلانی به علت گیر کردن لای در خودرو! + فیلم