پیام مسعود عباس نژاد به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد شهید و مقام شامخ شهدا
پیام مسعود عباس نژاد به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد شهید و مقام شامخ شهدا
خزر: شهدا، در طواف شمعِ وجود محبوب و معبود خویش، پروانه وار، جان عزیزِ خود را در طبق اخلاص گذاشتند و در جوار رحمت الهی، جاودانه شدند.

به گزارش خزرآنلاین، مسعود عباس نژاد، فعال فرهنگی-اجتماعی طی پیامی که نسخه ای از آن به تحریریه خزرآنلاین ارسال شده است، فرارسیدن سالروز تاسیس بنیاد شهید و روز بزرگداشت مقام شامخ شهدا را گرامی داشت. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا، بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ»

سالروزِ تاسیس بنیاد شهید (۲۲ اسفندماه)، فرصتی ارزشمند برای بزرگداشت مقام شامخ شهدا و تکریم خانواده‌های معظمِ آن عزیزانِ به خداپیوسته، است.

شهدا، در طواف شمعِ وجود محبوب و معبود خویش، پروانه وار، جان عزیزِ خود را در طبق اخلاص گذاشتند و در جوار رحمت الهی، جاودانه شدند.

امروز زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و پیروی از راه و منش آن عزیزان و تبیین فرهنگ والای ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل‌های آینده، وظیفه‌ی خطیری است که برای رسیدن به مقصد و مقصود، باید مورد اهتمام و عنایت ویژه قرار گیرد.

اینجانب، ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و پاسداشت شکیبایی و ایثار خانواده‌های معظم آنان، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را گرامی می‌دارم.

توفیق الهی، رفیقِ راه رهروانِ شهدای گرانقدر باد.