چرا برخی اعضای شورا اصرار بر احداث سریعتر خیابان خوراک دارند؟
چرا برخی اعضای شورا اصرار بر احداث سریعتر خیابان خوراک دارند؟
خزر: به نظر می رسد یکی از مراحل راه اندازی خیابان خوراک، تعبیه 30 غرفه عرضه مواد غذایی در دو سمت یک خیابان است که اجاره ماهیانه شان، درآمدزایی بسیار خوبی هم برای سرمایه گذار احتمالی این طرح خواهد داشت. سرمایه گذاری که ممکن است از افراد مورد وثوق برخی اعضای شورا هم باشد.

به گزارش خزرآنلاین، جلسه دیروز شورای شهر رشت در حالی برگزار شد که همچون گذشته، رسانه ها تمایل چندانی به انتشار اخبار شورای پنجم نشان ندادند. با این حال، از اندک گزارشات منتشر شده چنین به نظر می رسد که محوریت جلسه دیروز شورا، بحث و گفتگو در باره احداث و راه اندازی خیابان خوراک و تاکید بر راه اندازی هر چه سریعتر آن بوده است. 

بنا بر آن چه که از اظهارات دیروز اعضای شورا به خصوص رییس کمیسیون فرهنگی برداشت می شود، به نظر می رسد یکی از مراحل راه اندازی خیابان خوراک، تعبیه ۳۰ غرفه عرضه مواد غذایی در دو سمت یک خیابان است که اجاره ماهیانه شان، درآمدزایی بسیار خوبی هم برای سرمایه گذار احتمالی این طرح خواهد داشت. سرمایه گذاری که ممکن است از افراد مورد وثوق برخی اعضای شورا هم باشد!

اصرار برخی شورانشینان بر راه اندازی هر چه سریعتر خیابان خوراک، لزوم نظارت بر نحوه انتخاب سرمایه گذار این طرح را دوچندان می کند به خصوص آن که هنوز هم نحوه انتخاب بعضی پیمانکاران طرف قرارداد با شهرداری رشت در حوزه های دیگر، به درستی شفاف سازی نشده است! 

هرچه که هست به نظر می رسد شورای پنجم رشت مصمم است تا قبل از پایان کار خود، خیابان غذا را راه اندازی و به دستان پیمانکار یا سرمایه گذار بسپارد. جالب آنکه رییس کمیسیون فرهنگی شورا از هم اکنون با مشخص نمودن یک خیابان در سطح شهر رشت (خیابان عاطفی) خواسته تا این خیابان در اولویت احداث خیابان خوراک باشد! 

به امید آن که هدف از اصرارهای فراوان بر راه اندازی سریعتر خیابان خوراک در سطح شهر رشت، جذب توریسم و تامین منافع عمومی شهروندان رشت باشد. 

بیشتر بخوانید:
ترم آینده دانشگاهها مجازی است/ درخواست”حضوری” شدن دروس عملی برخی دانشگاهها