چند نکته در خصوص گزارشات منتشر شده از خانه مطبوعات
چند نکته در خصوص گزارشات منتشر شده از خانه مطبوعات
خزر: امید است اصحاب رسانه گیلان همچون گذشته با انتخابی درست و آگاهانه بتوانند افراد پاک دست را در راس مهمترین تشکل صنفی مطبوعاتی نشانده و از این طریق به جریان تامین حقوق و گسترش آزادی های قانونی و مسوولانه مطبوعات استان با رویکرد صنفی کمک نمایند. 

به گزارش خزرآنلاین، خانه مطبوعات گیلان تشکلی است که با هدف حمایت از خبرنگاران و ارتقای توان تخصصی آنان تشکیل و در حال فعالیت است. این تشکل از زمان آغاز به کار خود تا کنون، قدم های مثبتی را در حمایت از اصحاب رسانه برداشته و با آسیب ‏شناسی فعالیت های مطبوعاتی و طراحی ساز و کارهای لازم برای ارتقای کمی و کیفی مطبوعات استان، توانسته زمینه ساز بروز اتفاقات مثبت در حوزه خبر و خبررسانی باشد. 

نقش این تشکل صنفی در روزهای سخت اقتصادی و کرونایی غیرقابل انکار است. بی شک عملکرد مدیران خانه مطبوعات گیلان و در راس آن، مدیرعامل این تشکل صنفی علیرغم عدم بهره مندی از منابع مالی مکفی، مطلوب و فراتر از حد انتظار بوده و توانسته مددکار حال خبرنگاران در این شرایط سخت اقتصادی باشد. در همین راستا لازم به ذکر است که طی ماه های گذشته گزارشاتی از عملکرد خانه مطبوعات و مدیران این تشکل صنفی در خروجی سایت منتشر شد که ناشی از سوبرداشت از برخی مطالب و منابع نادرست بوده است. 

امید است اصحاب رسانه گیلان همچون گذشته با انتخابی درست و آگاهانه بتوانند افراد پاک دست را در راس مهمترین تشکل صنفی مطبوعاتی نشانده و از این طریق به جریان تامین حقوق و گسترش آزادی های قانونی و مسوولانه مطبوعات استان با رویکرد صنفی کمک نمایند. 

بیشتر بخوانید:
بررسی مشکلات آبرسانی روستاهای ماسال