چهار انتصاب جدید در حوزه ستادی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان
چهار انتصاب جدید در حوزه ستادی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان
خزر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان طی احکامی جداگانه، «سرپرست اداره امور اداری، مالی و پشتیبانی»، «سرپرست گروه طرح، برنامه و تحول اداری» و «سرپرست گروه امور فرهنگی» و «مسئول دفتر مدیرکل» را منصوب کرد.

به گزارش خزرآنلاین، جلسه تکریم و معارفه تعدادی از مدیران ستادی این اداره کل، در دفتر مدیرکل برگزار شد.

رضا ثقتی در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، تغییر مدیران را امری اجتناب ناپذیر در چرخه مدیریتی با هدف بهبود عملکرد و ارتقای سازمان عنوان و تأکید کرد: رویکرد ما در این اداره کل تحول آفرینی در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه استان در راستای اهداف انقلاب و نظام است.

وی با بیان اینکه مدیران در هر جایگاهی، حتی اگر بهترین عملکرد را داشته باشند باید پس از مدتی دستخوش تغییر شوند، گفت: از مدیران شایسته نیز باید در بخش های دیگر مدیریتی بهره برد تا دچار تکرار و روزمره گی نشوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان افزود: با توجه به روحیه جهادی دولتمردان در دولت سیزدهم، سعی داریم در انتخاب مدیران از تمام ظرفیت های موجود درون سازمان با روحیه جوانی و انقلابی استفاده کنیم.

در پایان این جلسه؛ ضمن تقدیر از زحمات ۹ ساله «رضا جهانی» در اداره امور اداری، مالی و پشتیبانی اداره‌کل، «محمد فتحی پور» به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

همچنین ضمن تقدیر از زحمات ۷ ساله «مهرزاد ماجدی فر» در گروه طرح، برنامه و تحول اداری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، «فاطمه پیک طالعی» به عنوان سرپرست این گروه منصوب شد.

«عباس امیری» نیز که پیش از این به مدت ۱۱ سال مسئولیت دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان را بر عهده داشت، سرپرستی گروه امور فرهنگی این اداره کل را بر عهده گرفت و «محمد معافی» به عنوان مسئول جدید دفتر مدیرکل جایگزین وی شد.

۰/۵ (۰ نظر)