چهار عضو شورای شهر از تصفیه خانه سراوان بازدید کردند
چهار عضو شورای شهر از تصفیه خانه سراوان بازدید کردند

به گزارش خزرآنلاین، روز یکشنبه دوازدهم مردادماه ۱۳۹۹ چهار تن از اعضای شورای اسلامی شهر رشت به همراه دکتر حاج محمدی از پروژه تصفیه خانه شیرابه زباله های سراوان بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند اجرای کارها قرار گرفتند. در این برنامه بازدید مهندس محمدحسن عاقل منش، دکتر رضا رسولی، دکتر حامد عبداللهی و […]

به گزارش خزرآنلاین، روز یکشنبه دوازدهم مردادماه ۱۳۹۹ چهار تن از اعضای شورای اسلامی شهر رشت به همراه دکتر حاج محمدی از پروژه تصفیه خانه شیرابه زباله های سراوان بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند اجرای کارها قرار گرفتند.

در این برنامه بازدید مهندس محمدحسن عاقل منش، دکتر رضا رسولی، دکتر حامد عبداللهی و فاطمه شیرزاد شهردار رشت را همراهی می کردند.

اعضای شرکت کننده در این برنامه پس از بازدید در سخنانی دیدگاهشان را در باره آنچه مشاهده کردند، بیان نمودند.

در پایان این برنامه بازدید هم شهردار رشت با قدردانی از اعضای شورا برای شرکت در این برنامه گفت: برای تصفیه خانه شیرابه زباله های سراوان کار خوب و دقیق انجام شده است.

دکتر ناصر حاج محمدی افزود: شیرابه ها در یک فرآیند مشخص در ۱۰ مرحله تصفیه می شوند و خروجی آب آن بدون آلودگی علاوه بر اینکه می تواند به عنوان آب باتری و آب رادیاتور مورد استفاده قرار گیرد به رودخانه وارد شده و پسماند آن برای استفاده در بلوکهای ساختمانی به کار می رود.

وی گفت: یکی از کارهایی را که با علاقه مندی و جدیت دنبال کرده است ایجاد این تصفیه خانه بود.