کدام نمایندگان گیلان درگذشت شجریان را تسلیت گفتند؟!
کدام نمایندگان گیلان درگذشت شجریان را تسلیت گفتند؟!
خزر: تعداد کمی از نمایندگان ادوار و فعلی مجلس شورای اسلامی درگذشت محمدرضا شجریان را از طریق شبکه های اجتماعی تسلیت گفتند.

به گزارش خزرآنلاین، تعداد کمی از نمایندگان ادوار و فعلی مجلس شورای اسلامی درگذشت محمدرضا شجریان را از طریق شبکه های اجتماعی تسلیت گفتند. در گیلان هم دو نماینده فعلی مجلس، با ارسال پیام هایی درگذشت شجریان را تسلیت گفتند. 

احمد دنیامالی، نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی در توییتر نوشت:

«اینجانب ضمن عرض ⁧ تسلیت⁩ فقدان این هنرمند گرانقدر به جامعه فرهنگی و هنری کشور، خانواده آن مرحوم و مردم هنردوست ایران، برای این فقید سعید از درگاه خداوند متعال رحمت و مغفرت مسئلت دارم.»

 همچنین سیدکاظم دلخوش، نماینده صومعه‌سرا نیز در پیام تسلیتی نوشت:

«انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان موجب تاسف و تالم فراوان گردید.
صدای دلنشین و تسلط به تکنیک ها و فنون آواز ایرانی، در کنار انتخاب هوشمندانه مجموعه ای از آثار فاخر شاعران ایران زمین، نوای گوش نواز شجریان را به جامعه ایرانی معرفی کرد و در سالهای متمادی، مردم این سرزمین تاریخ و هویت مشترکی را با آثار استاد تجربه کردند.

بی شک نام و یاد استاد محمدرضا شجریان همچون ستاره ای درخشان در آسمان هنر ایران خواهد درخشید و نوای دلنشین شجریان که بخشی از خاطرات ایرانیان را رقم زده است همچنان طنین انداز خواهد شد. هنرمندان و هنردوستان این سرزمین زحمات او در طول سالهای فعالیت در عرصه موسیقی اصیل ایرانی را از یاد نخواهند برد.

اینجانب درگذشت آوای ماندگار موسیقی ایران زمین را به یکایک هموطنان هنردوست به ویژه خانواده هنرمند این استاد فقید تسلیت عرض می نمایم. برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بستگان گرامی ایشان صبر و شکیبایی آرزومندم.»