فروش اقساطی ۳ خودرو کرمان موتور آغاز شد+ جدول فروش
فروش اقساطی ۳ خودرو کرمان موتور آغاز شد+ جدول فروش
خزر: در شرایط جدید فروش کرمان موتور، قیمت جک S5 جدید فیس لیفت ۷۴۹ میلیون تومان اعلام شده است و رقم قابل پرداخت در مرحله ثبت نام ۱۴۹ میلیون تومان اعلام شده است.

به گزارش خزرآنلاین، شرکت کرمان موتور فروش اقساطی ۳ محصول خود از دوشنبه ۲۱ تیر خبر داد.

در  این طرح فروش ۳ محصول جک اس ۵ جدید با موتور ۱۵۰۰، جک اس ۳ و جک جی ۴ بصورت مشارکت در تولید اقساطی عرضه می شود.

در شرایط جدید فروش کرمان موتور، قیمت جک S5  جدید فیس لیفت ۷۴۹ میلیون تومان اعلام شده است و رقم قابل پرداخت در مرحله ثبت نام ۱۴۹ میلیون تومان اعلام شده است.

همچنین در طرح فروش  مشارکت در تولید جکS3 به صورت اقساطی قیمت این خودرو  ۵۰۹ میلیون تومان و زمان تحویل نیز دی ماه ۱۴۰۰ اعلام شده است. جک J4  نیز دیگر محصول عرضه شده در این طرح فروش است که با قیمت  ۳۳۹ میلیون تومان و موعد تحویل دی ماه عرضه شده است.

براساس این گزارش، فروش سه محصول مذکور بصورت اینترنتی و بر روی سایت این شرکت انجام می شود.

جک S5 جدید کرمان موتور چه مشخصاتی دارد؟

پس از ۶ سال حضورجک S5 در بازار ایران ،کرمان موتور برنامه عرضه نوع فیس لیفت این خودرو را در دستور کار قرا داده و فروش این خودرو آغاز شد.

مهمترین تغییر جک S5 جدید را باید تغییر موتور آن دانست زیرا پیشرانه خودرو  از ۲ لیتر به ۱.۵ لیتر البته با فناورهای جدید جایگزین شده است.

جک S5  جدید فیس لیفت

فروش اقساطی ۳ خودرو کرمان موتور آغاز شد+ جدول فروش

موتور جدید جک S5 از نوع ۱.۵ لیتری توربو شارژ است که با فناوری پاشش سوخت مستقیم ( GDI )همراه است. در نمونه های فعلی موتور ۲ لیتری خودرو توان تولید ۱۷۴ اسب بخار  با گشتاور ۲۵۵ تا ۲۶۰ نیوتون متر را دارد که در جک S5 فیس لیفت نیز موتور ۱.۵ لیتری جدید توان تولیدهمین میزان اسب بخار قدرت با گشتاور ۲۵۱ نیوتون متر را دارا است.

در نمای ظاهری جک S5 جدید بیشترین تغییر را در بخش جلوی خودرو به خود می بیند . طراحی جلو پنجره تغییر کرده و سپر های جدید هم ظاهر به روز تری را القاء می کنند. همچنین چراغ روشنایی روز هم در نمای جلو به این خودرو اضافه شده است.

جدول فروش جک S5 جدید:

 

فروش اقساطی ۳ خودرو کرمان موتور آغاز شد+ جدول فروش

 

در کابین خودرو تنها موردی که نسبت به مدل های فعلی تغییر کرده اضافه شدن سیستم کروز کنترل در فرمان به صورت فابریک است .

جک S3 دیگر محصول عرضه شده در طرح فروش کرمان موتور است  این خودرو یک کراس اوور جمع و جور چینی به حساب می آید و چند سالی است که در کارخانه کرمان موتور تولید و مونتاژ می شود.

این خودرو به موتور ۱.۶ لیتری تنفس طبیعی مجهز است که ۱۰۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۵۵ نیوتن متر تولید می کند. توان این موتور توسط جعبه دنده اتوماتیک CVT به چرخ های جلوی این کراس اوور جمع و جور منتقل می شود.

جک S3

فروش اقساطی ۳ خودرو کرمان موتور آغاز شد+ جدول فروش

دو کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری، رینگ های آلومینیومی ۱۶ اینچی، سنسور نور، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، کروز کنترل، تریم داخلی چرم مصنوعی، سنسور باد لاستیک، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی، دوربین و سنسور پارک عقب، چراغ روشنایی روز، فرمان کمکی برقی، حالت تعویض دنده مصنوعی جعبه دنده CVT، حالت اسپرت و برفی جعبه دنده، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان و… از جمله امکانات جک S3 به حساب می آید.

جدول فروش جک S3

فروش اقساطی ۳ خودرو کرمان موتور آغاز شد+ جدول فروش

اما خودروی دیگر عرضه شده در طرح فروش اقساطیکرمان موتور سدان جمع و جور جک J4 است. جک جی۴ با یک پیشرانه چهار سیلندر تنفس طبیعی به حجم ۱.۵ لیتر (۱۴۹۹ سی سی) که قادر به تولید ۱۰۳ اسب بخار قدرت در دور موتور ۶۰۰۰rpm است به بازار آمده همچنین گشتاور حاصل از این پیشرانه معادل ۱۴۶ نیوتن متر عنوان شده که در دور موتور ۴۵۰۰ به اوج خود می‌رسد.

جک J4

فروش اقساطی ۳ خودرو کرمان موتور آغاز شد+ جدول فروش

سیستم انتقال قدرت جک j4 از جعبه دنده‌ای با مکانیزم ضریب متغیر پیوسته (CVT) بهره می‌گیرد و نیروی حاصل از پیشرانه را به چرخ‌های جلو منتقل می‌نماید.

سیستم فرمان برقی (EPS)، ترمزهای دیسکی (جلو) و کاسه ای (عقب)، سیستم تعلیق مک فرسون( جلو) و تعلیق بازو جناغی (عقب)، از جمله دیگر مشخصه‌های فنی جی۴ محسوب می‌شود.

جدول فروش جک J4

فروش اقساطی ۳ خودرو کرمان موتور آغاز شد+ جدول فروش