شناسایی و دستگیری فرد حیوان آزار در خمام پس کشتن یک قلاده سگ!
شناسایی و دستگیری فرد حیوان آزار در خمام پس کشتن یک قلاده سگ!
خزر: سرهنگ شریف رحیمی، فرمانده انتظامی خمام گفت: شخصی که در این شهرستان اقدام به کشتن یک قلاده سگ با اسلحه شکاری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خزرآنلاین، سرهنگ شریف رحیمی، فرمانده انتظامی خمام گفت: شخصی که در این شهرستان اقدام به کشتن یک قلاده سگ با اسلحه شکاری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ شریف رحیمی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر اینکه فردی با اسلحه شکاری اقدام به کشتن یک قلاده سگ کرده بود، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پلیس با انجام تحقیقات و بررسی‌های انجام شده متهم این پرونده را شناسایی کرد بیان داشت: ماموران انتظامی با هماهنگی قضائی متهم ۳۳ساله این پرونده را در منزلش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمام تصریح کرد: در بازررسی از منزل این فرد حیوان آزار یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز کشف شد.

این مقام انتظامی جریحه‌دار کردن عواطف عمومی را در فضای حقیقی و مجازی از مصادیق جرم قلمداد کرد و با توجه به ماده ۶۷۹ قانون مجازات اسلامی افزود: هرگونه انتشار فیلم و تصاویر مربوط به حیوان آزاری در فضای مجازی رصد و در صورت مشاهده با انتشاردهندگان و عاملان آن برخورد خواهد شد.

سرهنگ رحیمی در پایان از شهروندان خواست، در صورت مشاهده موارد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. به طور طبیعی، انجام چنین این اقدام ناپسندی در هر کشور و جامعه دیگر موجب  و آزردگی خاطر شهروندان خواهد شد و بیانگر وجود افراد بیمار و حیوان آزاری است که بدون هیچ گونه محدودیتی دست خود را به خون مخلوقات بی گناه خداوند آلوده می کنند و بدون هیچ واهمه ای در برابر قانون احساس امنیت می کنند.

بیشتر بخوانید:
روزهایی که قرار بود «آخرالزمان» باشند و نشد!