کنسرت ناصر وحدتی با استقبال بیش از شش هزار نفری مردم توسط شهرداری در جزیره استخر لاهیجان برگزار شد
کنسرت ناصر وحدتی با استقبال بیش از شش هزار نفری مردم توسط شهرداری در جزیره استخر لاهیجان برگزار شد

به گزارش خزرآنلاین، به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی کنسرت استاد ناصر وحدتی توسط شهرداری لاهیجان در جزیره استخر برگزار شد.  این کنسرت  به صورت رایگان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر با استقبال بیش از شش هزار نفری مردم‌ در جزیره استخر لاهیجان برگزار شد. گروه گیل و آمارد به سرپرستی و خوانندگی […]

به گزارش خزرآنلاین، به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی کنسرت استاد ناصر وحدتی توسط شهرداری لاهیجان در جزیره استخر برگزار شد.

 این کنسرت  به صورت رایگان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر با استقبال بیش از شش هزار نفری مردم‌ در جزیره استخر لاهیجان برگزار شد.

گروه گیل و آمارد به سرپرستی و خوانندگی استاد ناصر وحدتی قطعاتی از موسیقی محلی گیلان را برای شهروندان لاهیجانی و مسافرانی که در تعطیلات عید نوروز  به این شهر سفر کرده بودند اجرا کردند.

فرهاد‌ براتی، فرماندار ، جهانی مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی ، رضا زنده دل شهردار لاهیجان،بهمن کنعانی رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، این برنامه را همراه با مردم به نظاره نشستند.

اجرای قطعات محلی  توسط ناصر وحدتی با استقبال گرم مردم روبرو شد.

 اجرای جشنواره نوروزی شهرداری در  فضای روباز جزیره استخر لاهیجان بعد از بازگشایی مجدد این مجموعه  مورد استقبال بسیار زیاد‌ شهروندان و مسافران قرار گرفت.