کودتا در تکواندوی گیلان!
کودتا در تکواندوی گیلان!
خزر: نوزدهم اسفند ماه 95 بود که محسن سترگی با کسب 12 رای از مجموع 17 رای ماخوذه برای مدت چهار سال به عنوان رییس هیات تکواندو استان گیلان انتخاب شد.

به گزارش خزرآنلاین، نوزدهم اسفند ماه ۹۵ بود که محسن سترگی با کسب ۱۲ رای از مجموع ۱۷ رای ماخوذه برای مدت چهار سال به عنوان رییس هیات تکواندوی گیلان انتخاب شد. سیدمصطفی رضازاده دیگر کاندیدای این هیات ۴ رای و علی فرساد روح  هم یک رای را به خود اختصاص داد. 

اگرچه چند ماهی به پایان عمر ۴ ساله ریاست سترگی بر هیات تکواندو باقی مانده اما سیاه نمایی در خصوص عملکرد او بر راس هیات تکواندوی گیلان به اوج خود رسیده است. گویا همان ها که در گذشته از حامیان پروپاقرص سترگی بوده و حتی در حمایت از او و با هدف برکناری محمود باقری خطیبانی از ریاست هیات تکواندو، چند باری هم به دیدار پولادگر، رییس فدراسیون تکواندو رفتند، دیگر سترگی را گزینه مورد نظر خود ندانسته و از حالا فعالیت ها را برای مهندسی انتخابات ریاست هیات تکواندو آغاز کرده اند. 

این در حالی است که فارغ از چگونگی انتخاب سترگی به عنوان رییس هیات تکواندوی گیلان، وی در این مدت عملکرد قابل قبولی را از خود به جا کذاشته و در این وانفسای اقتصادی که بسیاری از هیات های ورزشی استان با مشکلات مالی ریز و درشت دست و پنجه نرم می کنند، علاوه بر تسویه بدهی های گذشته، توانسته هیات تکواندو را به درآمدزایی قابل قبولی برساند. 

از سوی دیگر، بازیگردان اصلی و مخالف عمده حضور سترگی بر راس هیات تکواندوی گیلان، فردی است که تقریبا با تمام روسای هیات تکواندو در دوره های اخیر (از فرسادروح گرفته تا باقری و سترگی) مخالف بوده و مشخص نیست دقیقا رییس هیات تکواندو باید دارای چه خصیصه برجسته ای باشد که مورد قبول ایشان واقع گردد! 

این مخالف تمام عیار که دارای چندین فقره سابقه محکومیت قضایی هم می باشد، همان کسی است که جشن تولد خود را در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در محل باشگاه و با رقص تعدادی از شاگردانش برگزار کرده و اساسا هیچ اعتقادی به اصول اخلاقی و شرعی و … ندارد. 

از پیشکوست تان ارزشمند و اساتید پرآوازه تکواندوی گیلان انتظار می رود مانع از تاثیرگذاری و صحنه گردانی فردی در عرصه انتخابات تکواندو شوند که دقیقا خودش هم نمی داند از تکواندوی گیلان چه چیزی می خواهد!