گام جدی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان برای ورود به میدان انتخابات ۱۴۰۰
گام جدی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان برای ورود به میدان انتخابات ۱۴۰۰
خزر: نشست اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان با حضور قدیمی، معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کشور و روسا و دبیران این تشکل مردمی در شهرستان‌های استان گیلان برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، نشست اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان با حضور نورالدین قدیمی، معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کشور جمعی از مسئولان این تشکل مردمی در شهرستان‌های استان گیلان برگزار شد.

حفظ و گسترش ساختار تشکیلاتی و انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در تمامی شهرستان‌های این استان جهت فعالیت در انتخابات سال ۱۴۰۰ مهم‌ترین موضوع برگزاری این نشست بود.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان بنا دارد تا با جدیت به انتخابات شوراهای اسلامی شهر ورود کرده تا بتواند زمینه تشکیل شوراهایی کارآمد جهت رفع مشکلات حوزه مدیریت شهری را ایجاد کند که مشروح این اقدامات به زودی طی یک نشست رسانه‌ای اعلام خواهد شد.

همچنین با توجه به کسب پیروز قاطع در رقابت انتخاباتی مجلس ۹۸ در سطح ملی و استانی، شورای ائتلاف به عنوان محور فعالیت های جریان اصولگرایی توسط فعالین حزبی و انقلابی پذیرفته شده و در حال فعالیت برای مدیریت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر ۱۴۰۰ می‌باشد.

بیشتر بخوانید:
آیت‌الله رئیسی خادم جمهور است/پیروز انتخابات مردم هستند