فروش فوری ۳ محصول ایران خودرو ویژه تیر اعلام شد+ جدول فروش
فروش فوری ۳ محصول ایران خودرو ویژه تیر اعلام شد+ جدول فروش
خزر: سه محصول پارس سال، پارس با موتور TU5 و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شده است.

به گزارش خزرآنلاین، گروه صنعتی ایران‌خودرو در هجدهمین مرحله از فروش فوق‌العاده، سه محصول را از دهم تیرماه به مدت ۳ روز عرضه می‌کند.

گروه صنعتی ایران‌خودرو در این طرح، سه محصول پارس سال، پارس با موتور TU5 و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شده است.

مراسم قرعه‌کشی برای انتخاب مشتریان نهایی یکشنبه ۱۳ تیرماه با حضور نمایندگان نهادهای ناظر، در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران‌خودرو برگزار خواهد شد.

این مراسم به صورت مستقیم از سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.ikco.ir پخش خواهد شد.

متقاضیان برای ثبت نام در این طرح می‌توانند از فردا به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

مشتری محترم گروه صنعتی ایران خودرو شماره تلفن۸۲۲۷۲۷۲۷ -۰۲۱ در ایام طرح های فروش اینترنتی بطور ۲۴ ساعته و شبانه روزی جهت پاسخگوئی به سئوالات و راهنمائی در خدمت شما می باشد .
مشتری گرامی با توجه به تغییر روال ثبت اطلاعات مشتریان (ورود کاربر) جهت کلیه امور مرتبط با میزکار خود می بایست از لینک ثبت نام / تنظیم رمز اقدام به تکمیل اطلاعات و تنظیم رمز نمایید.

جدول فروش به شرح زیر است:

فروش فوری ۳ محصول ایران خودرو ویژه تیر اعلام شد+ جدول فروش

در همین راستا، خودروی دنا به شکل کامل توسط طراحان ایران خودرو طراحی شد و بر اساس اعلام این شرکت، مراحل طراحی و نمونه‌سازی دنا در کمتر از یک سال صورت پذیرفته‌است.

این خودرو در فروردین سال ۱۳۹۰ رونمایی شد. سپس همچنین محصولاتی بر پایهٔ دنا، عرضه شدند. همانند دنا پلاس که با امکاناتی همانند فرمان برقی و گیربکس اتوماتیک به بازار آمد.

پس از موفقیت‌های فراوان ایران خودرو در تولید و فروش خودروهای پژو و رنو در بازار ایران، بسیاری از کارشناسان ایرانی باور دارند که با عدم مدیریت صحیح، ایران خودرو از شرکتی خودکفا به یک ابزار فروش برای شرکت‌های خارجی تبدیل شده‌است.

به نحوی که به جای سرمایه‌گذاری در طراحی و داخلی‌سازی خودروها، تنها محصولات شرکت‌های خارجی را برای آنان به فروش رسانده و بدون انتقال درست فناوری، برندهای آنان را تقویت می‌کند.

بسیاری از کارشناسان مقایسه‌هایی میان ایران خودرو و رقبای آسیایی این شرکت انجام داده و باور دارند که در سال‌های گذشته، در صورت تمرکز بر پژوهش و طراحی، این شرکت می‌توانست بخش چشمگیری از بازارهای جهانی را نیز در اختیار بگیرد. با این وجود، رسانه دنیای اقتصاد، ساخت و طراحی سمند را گامی بلند در عبور از مونتاژ اعلام کرده‌است.