کشف نیم تُن گوشت فاسد از رستوران‌های لاهیجان
کشف نیم تُن گوشت فاسد از رستوران‌های لاهیجان
خزر: به گفته دادستان لاهیجان، ۵۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد در رستوران‌های لاهیجان کشف و ضبط شد که ۳ واحد صنفی متخلف پلمب و برای آنان پرونده قضایی تشکیل شد.

 به گزارش خزرآنلاین، ابراهیم انصاری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دادستانی شهرستان در جهت تنظیم و نظارت بر بازار، کمیته‌ای متشکل از ادارات مختلف تشکیل و به صورت مستمر از مراکز مختلف صنفی، تجاری مراکز اغذیه ای، رستوران‌ها بازدید می‌کنند، اظهار کرد: در جریان بازدید از اصناف شهرستان ۵۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد از رستوران‌های لاهیجان کشف و ضبط شد. 

وی با بیان اینکه ۳ واحد صنفی متخلف پلمب و برای آنان پرونده قضایی تشکیل شد، گفت: هفته گذشته نیز در جریان بازدید از داروخانه‌های شهرستان، تخلفات صنفی متعددی از داروخانه‌ها مشاهده شد که مراتب جهت برخورد قانونی به تعزیرات منعکس و برای یکی از داروخانه‌ها به دلیل عرضه داروی تاریخ گذشته پرونده قضایی تشکیل شد. 

دادستان انقلاب و عمومی لاهیجان با اشاره به نظارت جدی جهت جلوگیری از تخلفات افزود: مراتب تخلفات موصوف به معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز جهت نظارت جدی‌تر بر داروخانه‌ها اعلام گردید و بازدید از اصناف نیز به صورت مستمر انجام می‌گیرد و با متخلفان به شدت برخورد می‌شود.