دستاورد دفاع مقدس این است که ایران مبدل به بزرگترین قدرت نظامی منطقه شده است
دستاورد دفاع مقدس این است که ایران مبدل به بزرگترین قدرت نظامی منطقه شده است
خزر: در زمان جنگ 8 ساله تحمیلی دشمن تمام عیار ظاهر شد اما با ایثار و و از جان گذشتگی رزمندگان پیروزی رقم خورد و امروز ایران مبدل به بزرگترین قدرت نظامی منطقه شده است.

به گزارش خزرآنلاین، کمیل لاهوتی شهردار چاف وچمخاله فرمودند: در زمان جنگ ۸ ساله تحمیلی دشمن تمام عیار ظاهر شد اما با ایثار و و از جان گذشتگی رزمندگان پیروزی رقم خورد و امروز ایران مبدل به بزرگترین قدرت نظامی منطقه شده است.

شهردار چاف وچمخاله در آستانه آغاز چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس بی شک یکی از مهم ترین رویداد های مهم تاریخ کشور ماست که به نوعی هویت و اقتدار و عظمت ملت و انقلاب اسلامی ما با آن گره خورده است.

وی با بیان اینکه ملت ایران در طول ۴۰ سال مقاومت توانست خود را به عنوان یکی از بزرگترین قدرت های نظامی تبدیل کند، افزود: جوانان باغیرت ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس با دست خالی ایستادند و امروز دستاورد دفاع مقدس این است که  ایران به عنوان یکی از قدرت های مهم موشکی در جهان تبدیل شده است.

شهردار چاف وچمخاله با بیان اینکه هم اکنون کشورمان به عنوان یکی از ابر قدرت های جهان است، تصریح کرد: در شرایط کنونی نیز متاسفانه این جنگ اقتصادی و فرهنگی علیه ایران نیز خواسته دشمنان و بدخواهان جمهوری اسلامی  است که می خواهند با تضعیف ایران، جای پایی برای استعمار در منطقه پیدا کنند.

ایشان خاطر نشان ساخت: ۳۱ شهریور ۱۳۵۹رژیم بعثی عراق نیز با تصمیم و طرح قبلی و با هدف برانداختن نظام نوپای جمهوری اسلامی، جنگی تمام عیار را علیه ایران اسلامی آغاز کرد؛ این در حالی است که رزمندگان اسلام جبهه را تبدیل به صحنه حق علیه باطل کردند و از جان گذشتند تا ایران بماند.