روابط عمومی زندانهای گیلان به رتبه خوب کشوری راه یافت
روابط عمومی زندانهای گیلان به رتبه خوب کشوری راه یافت
خزر: بر اساس ارزشیابی صورت گرفته در سازمان زندانهای کشور روابط عمومی زندان های استان گیلان رتبه خوب کشوری را کسب کرد.

به گزارش خزرآنلاین، محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان بر اساس ارزشیابی صورت گرفته در سازمان زندانهای کشور روابط عمومی زندان های استان گیلان رتبه خوب کشوری را کسب نمود.

محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان با بیان اینکه روابط عمومی نقشی ارزنده به رتبه خوب کشوری راه یافت در انعکاس اخبار و اطلاعات در سازمان را ایفا می کند و این مسیر نیز می تواند با معرفی و انعکاس دقیق و صحیح خدمات صورت گرفته در تمامی زمینه های اصلاحی و تربیتی قدم های مثبتی برای شناساندن اقدامات انجام شده در زندانها باشد افزود :رسالت اطلاع رسانی دقیق بدون تحریف و حاشیه پردازی می تواند ایجاد اعتماد عمیقی را در دستگاه ها اجرا نماید.

مدیر کل زندانهای گیلان با بیان اینکه روابط عمومی یک بازو ی توانمند در سازمان ها است گفت : یکی از موفقیت های روابط عمومی ، چالش ها را شناسایی و آنها را به فرصت تبدیل می کند که این امر به سازمان ها فقط منوط نمی گردد بلکه در دنیایی امروزی بسیار پرکاربرد می باشد.

وی در پایان ضمن اهدای لوح تقدیر به محمد رفیعی روابط عمومی زندانهای گیلان ، کسب این مقام را به کارکنان زندانهای استان و مسئولان روابط عمومی زندان ها تبریک و تهنیت عرض نمود.

بیشتر بخوانید:
رعایت کرامت انسانی ، حفظ و رعایت حریم خصوصی زندانی و خانواده وی وظیفه قانونی و شرعی ما است