مهدی نوری هریس و تغییر نگرش های سیاسی به وقت انتخابات!
مهدی نوری هریس و تغییر نگرش های سیاسی به وقت انتخابات!
خزر: مهدی نوری هریس یکی از کاندیداهای آذری زبان ورود به شورای ششم رشت است. یک سایت خبری محلی اخیرا گفتگویی از وی منتشر کرده و از قولش نوشته که نه تنها هیچ مراوده ای با جریانات سیاسی به ویژه اصلاحات ندارد، بلکه حتی طرز تفکر و تحرکات سران اصلاح طلب در کشور را هم نمی پسندد. 

به گزارش خزرآنلاین، مهدی نوری هریس یکی از کاندیداهای آذری زبان ورود به شورای ششم رشت است. یک سایت خبری محلی اخیرا گفتگویی از وی منتشر کرده و از قولش نوشته که نه تنها هیچ مراوده ای با جریانات سیاسی به ویژه اصلاحات ندارد، بلکه حتی طرز تفکر و تحرکات سران اصلاح طلب در کشور را هم نمی پسندد. 

این گفتگو در حالی مطرح می شود که نوری هریس در انتخابات دوره قبل شورا و ریاست جمهوری و درست در زمانی که قاطبه اصلاح طلبان حامی دولت روحانی بوده و پیش بینی ها هم حکایت از پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری داشت، در اجتماع آذری زبان های حامی روحانی در رشت حاضر بوده و حتی در آن به سخنرانی هم پرداخته است. همچنین بنا به ادعای برخی رسانه های پوشش دهنده اخبار این اجتماع، مهدی نوری هریس، عضو شورای سیاست گذاری ستاد اقوام روحانی در گیلان هم بوده است! (اینجا را بخوانید)

حالا اما درست در زمانی که پیروزی آیت الله رئیسی به عنوان کاندیدای مورد حمایت اصولگرایان در انتخابات محتمل به نظر رسیده و مردم رویگردان از سیاست های دولت وابسته به اصلاحات به خصوص در حوزه اقتصادی، امید به بروز تغییر و تحول به نفع مردم در دولت دکتر رئیسی دارند، یک سایت خبری از قول مهدی نوری هریس مدعی می شود که وی نه تنها هیچ مراوده ای با جریان اصلاح طلب ندارد بلکه حتی طرز فکر سران اصلاح طلبی کشور را هم نمی پسندد! 

این ادعا این سوال را به ذهن متبادر می کند که چگونه ممکن است فردی طرز فکر سران اصلاح طلبی کشور را نپسندد اما از دولتی که مورد حمایت همین سران اصلاح طلبی بوده حمایت کند؟! البته ممکن است مهدی نوری هریس در این ۴ سال دچار نوعی تغییر و تحول در اندیشه های سیاسی شده باشد.  

بیشتر بخوانید:
واژگونی قطار در محور قزوین به رشت/ قطار مسافربری «گیلان-مشهد» از ریل خارج شد