فصل های مشترک فراوان جهت ارائه خدمات وجود دارد
فصل های مشترک فراوان جهت ارائه خدمات وجود دارد
خزر: علیرضا حسنی ضمن ارائه برنامه ها و تبیین سیاست های سازمان، خواستار مشارکت و همکاری اتاق اصناف جهت ارائه خدمات مطلوب به شهر و شهروندان شد.

به گزارش خزرآنلاین، علیرضا حسنی ضمن ارائه برنامه ها و تبیین سیاست های سازمان، خواستار مشارکت و همکاری اتاق اصناف جهت ارائه خدمات مطلوب به شهر و شهروندان شد.

وی تاکید نمود: با وجود آنکه تعدادی از صنوف در زمان شیوع کرونا آسیب دیده و ملزم به اجرای محدودیت های ستاد ملی کرونا شدند اما باز هم شاهد همکاری و مشارکت اصناف بودیم ، که شایسته تقدیر است.

علیرضا حسنی ضمن اشاره به تاکیدات شهردار محترم مبنی بر بحث احداث شهرک صنوف بیان نمود: تلاش ما این است که در اولین گام، اقدامات لازم در زمینه ساماندهی مشاغل آلاینده و مزاحم را برداریم که در این مسیر بی تردید نقش حمایت های اتاق اصناف تعیین کننده می باشد.

در ادامه شکریه گفت: در میان فعالیت های اتاق اصناف و سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت فصل مشترک های فراوانی وجود دارد.

وی گفت: مطمئنا در بحث توزیع میوه با قیمت دولتی از طریق بازارچه های تحت نظارت سازمان ساماندهی مشاغل می توان خدمات مطلوب تری ارائه نمود.

رییس اتاق اصناف استان تاکید نمود : لازم است ضمن برگزاری جلسات کارشناسی ، مباحث کنترل قیمتی به دقت بررسی و قالب طرح های مشارکتی اجرایی گردد.

وی افزود: همانگونه که می دانید مشاغل جدید زیادی در کشور به وجود آمده اند که به دلیل نو بودن ، حمایت و در عین حال نظارت لازم در مورد آنها لحاظ نمی گردد که در این خصوص اتاق اصناف استان جهت ساماندهی این گونه مشاغل آمادگی لازم را دارد.

 لازم به ذکر است در راستای رصد مشکلات ، ایجاد بستر قانونی لازم و حل مسائل مطروحه پیشنهاد گردید ، کارگروهی متشکل از نمایندگان دو طرف تشکیل گردد.

بیشتر بخوانید:
جعفر سرقینی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت شد