۲۴ تُن قیر دولتی رایگان در تولم شهر گم شده است؟! + اسناد
۲۴ تُن قیر دولتی رایگان در تولم شهر گم شده است؟! + اسناد
خزر: در واپسین روزهای سال 97 بود که زینب فرح بخش، شهردار وقت تولم شهر طی نامه ای خطاب به رییس شورای این شهر، خبر از اختصاص قیر رایگان به این شهرداری داده و با معرفی یک شرکت پیمانکاری جهت دریافت این سهمیه قیر رایگان و تحویل آسفالت، از شورای شهر تولم شهر خواست تا نظر خود را در این خصوص اعلام کند. 

به گزارش خزرآنلاین، در واپسین روزهای سال ۹۷ بود که زینب فرح بخش، شهردار وقت تولم شهر طی نامه ای خطاب به رییس شورای این شهر، خبر از اختصاص قیر رایگان به این شهرداری داده و با معرفی یک شرکت پیمانکاری جهت دریافت این سهمیه قیر رایگان و تحویل آسفالت، از شورای شهر تولم شهر خواست تا نظر خود را در این خصوص اعلام کند. اندکی بعد هم این موضوع در جلسه شورای شهر تولم شهر مطرح و با موافقت اعضای شورا، به تصویب رسید.

شهرداری تولم شهر

در حالی که به نظر می رسید این قیر رایگان به زودی به پیمانکاری که از طرف شهردار معرفی شده، تحویل داده خواهد شد تا صرف تهیه آسفالت برای معابر عمومی گردد اما چندی پیش رییس شورای شهر تولم شهر در نامه ای خطاب به یکی از مراجع ذی صلاح، ادعاهایی عجیب را طرح کرده است. 

در این نامه که به امضای احمد حسن نژاد، رییس شورای شهر تولم شهر رسیده، ادعا شده که شهردار وقت تولم شهر طی اقدامی عجیب، قیر رایگان را به پیمانکاری که خودش به شورا معرفی کرده بود، تحویل نداده و اقدام به جابه جایی و معرفی شخص دیگری نموده است!

همچنین در ادامه این نامه آمده است که علیرغم گذشت حدود یک سال و نیم از این موضوع، هیچ اقدامی برای استفاده از این قیر در آسفالت معابر صورت نگرفته و مقدار ۲۴ تن قیر رایگان که به شرکتی نامشخص تحویل داده شده، گم شده است!

شورای شهر تولم شهر

تحریریه خزرآنلاین مستقلا قادر به تایید ادعاهای مطرح شده این گزارش نیست و از نهادهای نظارتی و مسئول در حوزه حفظ بیت المال درخواست می کند تا صحت و سقم ادعاهای طرح شده را مورد بررسی دقیق قرار دهند. 

بیشتر بخوانید:
مشمولان وام یک میلیونی و بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی چه کسانی هستند؟