۲۵ لیتر در ثانیه بر ظرفیت تأمین آب تأسیسات سایت سرداران شهید فومن افزوده شد
۲۵ لیتر در ثانیه بر ظرفیت تأمین آب تأسیسات سایت سرداران شهید فومن افزوده شد
خزر: برای بهره برداری از این چاه با ادارات آبیاری و مرکز بهداشت شهرستان هماهنگی لازم انجام و پس از سیر مراحل اداری با تهیه اتصالات مربوطه و تأئید کیفیت آب ، چاه با دبی حدود 25 لیتر در ثانیه به تاسیسات این سایت تزریق شد که تاثیر بسزائی در تامین ذخیره آب مخزن داشت.

به گزارش خزرآنلاین به نقل از دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، سرپرست امور آبفای فومن از اتصال و تزریق یک دهنه چاه کشاورزی با آبدهی ۲۵ لیتر در ثانیه برای افزایش دبی آب ورودی به مخزن زمینی ۳۰۰۰۰ مترمکعبی تاسیسات سایت سرداران شهید فومن (باغبانان) خبر داد .

وحید مهجور سرپرست امور آبفای فومن با اعلام این خبر افزود: با توجه نیاز آبی و تلاش واحد بهره برداری این امور جهت تکمیل ظرفیت تأمین آب مخزن زمینی ۳۰۰۰۰ مترمکعبی تاسیسات سایت سرداران شهید فومن (باغبانان) و تامین دبی خروجی مورد نیاز برای مشترکین روستاهای شهرستان فومن و صومعه سرا نسبت به اتصال و تزریق یک دهنه چاه کشاورزی با آبدهی ۲۵ لیتر در ثانیه به این تأسیسات اقدام شد.

وی در ادامه گفت: برای بهره برداری از این چاه با ادارات آبیاری و مرکز بهداشت شهرستان هماهنگی لازم انجام و پس از سیر مراحل اداری با تهیه اتصالات مربوطه و تأئید کیفیت آب ، چاه با دبی حدود ۲۵ لیتر در ثانیه به تاسیسات این سایت تزریق شد که تاثیر بسزائی در تامین ذخیره آب مخزن داشت.

سرپرست امور آبفای فومن خاطرنشان کرد: هزینه برآورد اتصال این چاه بالغ بر  ۸۰ میلیون ریال بود که از محل جاری تأمین شد. 

بیشتر بخوانید:
وزیر بهداشت: غفلت کنیم آمار مرگ‌ها ۴ رقمی می‌شود