لزوم بهره گیری از اقدامات جهادی مدیریت آب کشاورزی در برنامه ریزی سال های آتی
لزوم بهره گیری از اقدامات جهادی مدیریت آب کشاورزی در برنامه ریزی سال های آتی
خزر: استاندار گیلان صبح امروز به صورت سرزده از شرکت آب منطقه ای گیلان بازدید و ضمن گفت و گو با مراجعان و کارکنان، بر لزوم مستندسازی اقدامات جهادی مدیریت مطلوب توزیع آب کشاورزی و بهره گیری در برنامه ریزی سال های آتی تأکید کرد.

به گزارش خزرآنلاین، اسدالله عباسی صبح امروز (سه شنبه) به صورت سرزده از شرکت آب منطقه ای گیلان بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی به مردم در این شرکت قرار گرفت.

 استاندار گیلان ضمن حضور در دفتر رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان ، بازدید امروز را در راستای اجرای سیاست های دولت و تداوم شیوه رئیس جمهوری دولت مردمی سیزدهم خواند و گفت: بازدید سرزده امروز که با روز ملاقات عمومی مصادف شده ، فرصت خوبی برای بررسی میزان رضایتمندی مردم از خدمات مسئولان و شیوه پاسخگویی به مطالبات آنان است.

 نماینده عالی دولت در گیلان ، به روند خوب خدمات رسانی و پاسخگویی در شرکت آب منطقه ای گیلان اشاره کرد و گفت: با توجه به کاهش ۵۰ درصدی ذخیره آبی استان و نیاز بالای کشاورزان به آب ، تلاش های بسیاری برای مدیریت و تامین به موقع آب کشاورزی صورت گرفت.

 وی با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی با هدف تامین آب کشاورزی و کاهش تنش آبی موجود در استان ، تصریح کرد: با همکاری فرمانداران ، مدیران و نیز مردم شریف استان، اقدامات موثری در جهت توزیع عادلانه آب کشاورزی صورت گرفت که امیدواریم شاهد برداشت کمی و کیفی محصول از سوی کشاورزان باشیم.

عباسی بر لزوم مستندسازی اقدامات انجام شده سالجاری در حوزه آب کشاورزی و برق تاکید و تصریح کرد: باید از اقدامات صورت گرفته با روحیه انقلابی و عزمی جهادی ، مستندی تهیه و به عنوان کارنامه و پایه ای برای برنامه ریزی در سال های آتی ارائه شود.

 

لزوم بهره گیری از اقدامات جهادی مدیریت آب کشاورزی در برنامه ریزی سال های آتی لزوم بهره گیری از اقدامات جهادی مدیریت آب کشاورزی در برنامه ریزی سال های آتی