کدخبر:
53257
تاریخ انتشار:
۲۷ اردیبهشت ۹۹
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
نام نویسنده
:

ارتباطات عمومی؛ زمینه ساز ارتقای سطح اقتصاد و فرهنگ شهری

مدیریت شهری علاوه بر برنامه‌ریزی کلان و هدفمند، نیازمند پل ارتباطی محکم و قوی با شهروندان است تا بتواند در پویایی شهر و افزایش رضایتمندی شهروندان تاثیرگذار باشد.

در حقیقت مسئولیت پذیری شهروند و مشارکت اجتماعی رابطه ای مستقیم بین شهرداری و شهروندان دارد و رسانه های گروهی اصلی ترین و مهمترین عامل برقراری این ارتباط هستند.

و بدون شک هر گونه پیشرفت در توسعه مدیریت شهری نیازمند بهره گیری از پل‌های ارتباطی محکم و منسجم بین مدیران شهری و شهروندان و میزان همدلی و همراهی آنها با برنامه‌های شهری است.

فرا رسیدن هفته ارتباطات و روز جهانی ارتباطات را به فال نیک می گیریم و امیدواریم رسانه های گروهی استان در همراهی با مدیریت شهری همواره راهی را پیش بروند که به صلاح توسعه شهر و همراهی با مدیریت شهری باشد.

ما به خوبی می دانیم اگر دو مجموعه شهرداری و رسانه های گروهی به وحدت نظر در پیشرفت شهر و دیدگاه یکسان روی منافع شهری برسند، آن شهر راه کمال و توسعه را پیش خواهد گرفت.

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت نیز تا حد امکان و توانایی خود برای برقراری ارتباطات هم با جامعه آماری شهری و هم با جامعه فعال و پویای رسانه های گروهی فعالانه تلاش می کند و امیدوار است بتواند به نتایج مطلوب برای توسعه، عمران، بالابردن فرهنگ اجتماعی، ارتقای سطح اقتصادی و… برسد.
ارتباطات عمومی؛ زمینه ساز ارتقای سطح اقتصاد و فرهنگ شهری
#علیرضا قانع #ارتباطات عمومی؛ زمینه ساز ارتقای سطح اقتصاد و فرهنگ شهری #مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت #شهرداری رشت گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها
تازه ترین خبرها
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
53257 2